Agnieszka Woźniak-Starak o żałobie: "Życie bez Piotrka wygląda abstrakcyjnie"

Malwina Wasilewska 09.11.2019
Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: Instagram.com/aga_wozniak_starak

Gwiazda udzieliła szczerego wywiadu Dorocie Wellman.

W sobotnim wydaniu "Dzień Dobry TVN" wyemitowano pierwszy wywiad z Agnieszką Woźniak-Starak od czasu śmierci jej męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Gwiazda opowiedziała o filmie wyprodukowanym przez Piotra oraz o tym, jak znosi żałobę po mężu.

Wywiad z Agnieszką Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN"

W związku z promocją "Ukrytej gry" żona tragicznie zmarłego producenta Piotra Woźniaka-Staraka udzieliła wywiadu dla "Dzień dobry TVN", w którym zdradziła szczegóły dotyczące prac nad filmem. Rozmowa ta była także okazją do poruszenia tematu śmieci męża Agnieszki.

Dorota Wellman zapytała ją m.in. o to, jak to jest znosić żałobę publicznie. Agnieszka wyznała, że jej to nie obciąża. Twierdzi, że otrzymuje teraz ogromne wsparcie od innych i to daje jej najwięcej siły:

Nie myślę o takich rzeczach. Chyba to jest najmniejszy mój problem teraz. Włączył się we mnie taki mechanizm, że czerpię teraz z ludzi to, co najlepsze. Dostaję wiele dobra. Karmię się tą bardzo dobrą energią. Naprawdę jej nie brakuje i mam takie poczucie, że w tej całej , bardzo tragicznej niewyobrażalnie dla mnie sytuacji, spotyka mnie bardzo dużo dobrego teraz. Jakoś naturalnie staram się odgradzać od tych gorszych rzeczy. Wiadomo, że są takie momenty, że gdzieś medialnie dzieje się za dużo, za dużo bzdur i czasem mówię „dosyć”, ale to nie jest to, co mnie teraz najbardziej obchodzi - wyznała.

Agnieszka zdradziła, że w tych trudnych chwilach na nikim się nie zawiodła:

Rodzina, przyjaciele… Mamy bardzo silną grupę przyjaciół, którzy byli z nami blisko i byli cały czas teraz, podczas najtrudniejszych momentów. Oni dają mi bardzo dużo i cieszę się z tego, że przy mnie są i wiem, że mnie nie zostawią. Nie było ani jednej osoby, na której bym się zawiodła w tej sytuacji. Nic się nie zweryfikowało na niekorzyść, tak na nie. (…) Ludzie naprawdę potrafią być niesamowici. I ja jestem im za to ogromnie wdzięczna. Na pewno im tego nie zapomnę i czuję, że ja mam teraz wobec nich jakiś dług wdzięczności. Chciałabym przekuć to w coś dobrego, i coś mądrego. Spotkało mnie coś niezwykłego.

Woźniak-Starak opowiedziała o tym, jak wygląda jej życie po śmierci męża.

Życie bez Piotrka wygląda abstrakcyjnie, zupełnie inaczej. Szukam pomysłu. Nawet małe krok, którymi teraz chodzę, jak np. wyjazd na weekend. Nie wybiegam daleko w przyszłość. Niczego nie oczekuję. Niewiele da się zaplanować. Mieliśmy strasznie dużo planów. Zaczynam sobie wyobrażać przyszłość, i co mogłabym w niej robić. Patrzę na nią z pewną ciekawością, siłą, bo mam poczucie, że już nic gorszego w życiu mnie nie spotka. Piotrek zostawił mi dużo siły i mało lęku.

Gwiazda wyznała też, że nie ma na razie żadnych planów związanych z pracą. Twierdzi, że nie chce już prowadzić programów rozrywkowych. Mamy jednak nadzieję, że wróci do pracy w telewizji.

Uwielbiasz show-biznes? Interesujesz się życiem polskich gwiazd? Jeśli tak, to koniecznie weź udział w naszym quizie i dowiedz się, z którą znaną osobą powinieneś wybrać się na obiad.

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów