Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci męża. Padły wzruszające słowa

Marianna Bereza 08.11.2019
Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Prezenterka po raz pierwszy od śmierci męża wróciła do telewizji. Tym razem w roli gościa.

Piotr Woźniak-Starak zginął ponad dwa miesiące w wypadku na jeziorze Kisajno. Agnieszka Woźniak-Starak na jakiś czas wycofała się z życia towarzyskiego i unikała publicznych wystąpień. Powoli jedna wraca na salony. Ostatnio dziennikarka wzięła udział w premierze "Ukrytej gry" - ostatniego filmu, za którego produkcję odpowiada zmarły producent. Teraz pojawiła się w studiu "Dzień Dobry TVN", by udzielić pierwszego wywiadu po śmierci męża.

"Dzień Dobry TVN": Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

8 listopada do kin trafi ostatnie dzieło Piotra Woźniaka-Staraka "Ukryta gra" . To thriller szpiegowski, który rozgrywa się w czasach zimnej wojny. Na uroczystej premierze obrazu 4 listopada pojawili się odtwórcy głównych ról: Bill Pullman, Lotte Verbeek i Robert Więckiewicz

Wdowa po producencie chce, by film zobaczyło jak najwięcej osób. W rozmowie z Dorotą Wellman w studiu "DDTVN" zdecydowała się opowiedzieć o kulisach produkcji "Ukrytej gry". Dziennikarka zdradziła m.in. jaka przyszłość czeka Watchout Studio po śmierci jego szefa. Czy będzie działać bez Piotra Woźniaka-Staraka? Fragment wywiadu z dziennikarką cytuje portal Jastrząb Post.

Myślę, że tak, bo Watchout, to jest takie wspólne dzieło Piotrka i Krzysia. Oni to od początku razem budowali. Na czele Wachoutu będzie stał Krzysztof. Bardzo dużo rozmawiali o tym, jak widzą przyszłość firmy, bardzo dużo rozmawiali o kolejnych projektach, o tym co jest w planach, więc na dobrą sprawę wszyscy wiedzą, co mają robić – powiedziała Agnieszka.

Prezenterka wyjawiła także, że część projektów jej męża niestety nie doczeka się kontynuacji. Chodzi o film Piotra Woźniaka-Staraka, w którym odpowiadałby on za reżyserię. Nie wszyscy wiedzą, że producent miał takie marzenia.

Jest jeden projekt, nad którym Piotrek pracował i to miał być jego debiut reżyserski. On o tym marzył. To miał być jego debiut z jego ukochanymi aktorami, czyli w rolach głównych Magda Boczarska i Tomek Kot. Magda Boczarska w podwójnej roli, bo miała zagrać bliźniaczki. To też było takie duże wyzwanie. Film miał mieć tytuł "Czarne serca", takie trochę znamienne dzisiaj i smutne. Ten film nie powstanie, bo tylko Piotr go widział. Myślę, że to byłby niezwykły, bardzo oryginalny projekt. Nie było takiego na polskim rynku. Piotrek lubił też robić coś, co będzie inne zupełnie i będzie przełamywać jakieś bariery - dodała.

Cały wywiad zostanie wyemitowany na antenie TVN już 9 listopada. Tego samego dnia stacja pokaże dokument o kulisach powstawania "Ukrytej gry". Będzie oglądać?

Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak był znanym producentem filmowym. "Bogowie" i "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" wyszły spod jego skrzydeł 

Uwielbiasz show-biznes? Interesujesz się życiem polskich gwiazd? Jeśli tak, to koniecznie weź udział w naszym quizie i dowiedz się, z którą znaną osobą powinieneś wybrać się na obiad.

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów