Pierwsze publiczne wyjście Agnieszki Woźniak-Starak po pogrzebie. Tak uczci pamięć męża

Marianna Bereza 16.09.2019
Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Prezenterka pierwszy raz od pogrzebu męża ma się pojawić publicznie.

Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć męża podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni? To bardzo prawdopodobne. Jak podaje magazyn "Flesz", dziennikarka weźmie udział w premierze filmu "Ukryta gra", którego producentem był Piotr Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć męża

Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz od pogrzebu męża pojawi się publicznie. Dziennikarka weźmie udział w premierze "Ukrytej gry", ostatniego filmu wyprodukowanego przez Piotra Woźniaka-Staraka.

Chęć obecności zgłosiło aż 60 osób związanych z produkcją lub producentem. Swój udział zapowiedziała także Agnieszka Woźniak-Starak – powiedziała "Fleszowi" rzeczniczka prasowa festiwalu filmowego w Gdyni Magdalena Jacoń.

Agnieszka Woźniak-Starak w weekend pierwszy raz po śmierci męża zabrała głos w mediach społecznościowych. Prezenterka opublikowała długi i poruszający post na Instagramie, w którym m.in. podziękowała za wsparcie w trudnych chwilach.

Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem, czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję - napisała.

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia w wypadku na jeziorze Kisajno. Producent nie przeżył wypadku na motorówce. Trumna z ciałem męża Agnieszki Woźniak-Starak została złożona na terenie jego rodzinnej posiadłości w Fuledzie na Mazurach.

Zobacz także: Już jest teaser filmu "Ukryta gra"! To ostatnia produkcja Piotra Woźniaka-Staraka

Nie tylko Piotr Woźniak-Starak - te gwiazdy również odeszły od nas w tym roku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów