Agnieszka Woźniak-Starak ujawniła, kogo widziałaby w roli prowadzącej "Ameryka Express"!

Hanna Skowron 01.02.2019
Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: instagram.com/aga_wozniak_starak

Dziennikarka zrezygnowała z funkcji prowadzącej popularny program ze względu na inne zobowiązania zawodowe. Ale wiemy, kogo widziałaby na swoim miejscu!

Agnieszka Woźniak-Starak do tej pory pełniła rolę prowadzącej programy "Azja Express" i "Ameryka Express". W ostatnich dniach gwiazda przyznała jednak, że nie wróci na to stanowisko, gdyż przed nią nowe wyzwania. Okazuje się, że będziemy mieli okazję oglądać ją w nowej edycji "Big Brothera". Kto zatem zastąpi Woźniak-Starak na tym miejscu?

Choć dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak, potwierdził w rozmowie z WP wersję Agnieszki, wciąż nie znaleziono osoby na jej miejsce.

Woźniak-Starak typuje swoją następczynię w "Ameryka Express"

Woźniak-Starak przyznała, że nie zobaczymy jej w "Ameryka Express" w rozmowie z "Faktem". Tutaj też ujawniła, kogo widziałaby na swoim miejscu.

Gdybym była na miejscu mojego dyrektora, to zatrudniłabym Gośkę Rozenek! Ona byłaby hitem!

Myślicie, że byłby to dobry wybór? A może macie własne typy na to stanowisko?

Trzeba przyznać, że trudno będzie zastąpić Agnieszkę Woźniak-Starak, która była związana z formatem od trzech sezonów. Najpierw mogliśmy oglądać ją w dwóch sezonach "Azja Express", a następnie w sezonie "Ameryka Express".

Gwiazdy doskonale sobie radzą w mediach społecznościowych. Większość z nich nawet w ten sposób zarabia! Które gwiazdy najlepiej zarabiają na Instagramie? Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów