Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała męża. Słowa dziennikarki chwytają za serce

Marianna Bereza 29.08.2019
Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: VIPHOTO/East News

Wcześniej zmarłego 18 sierpnia Piotra Woźniaka-Staraka pożegnali jego rodzice, rodzeństwo i przyjaciele.

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Z 39-letnim producentem filmowym pożegnali się w mediach społecznościowych jego bliscy i przyjaciele. Teraz w "Gazecie Wyborczej" ukazał się nekrolog autorstwa jego żony, Agnieszki Woźniak-Starak. Te słowa chwytają za serce!

Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie 27 sierpnia obchodziliby 3. rocznicę ślubu. Para poznała się w 2014 roku w Konstancinie. Tak dziennikarka opowiadała o ich pierwszym spotkaniu:

Przyjechaliśmy ze znajomymi, choć nie miałam na to ochoty. To była niedziela, wolny dzień i wtedy myślałam, że nie mam ochoty poznawać żadnego Staraka. Pamiętam jak wyglądał, ale przede wszystkim uderzyło mnie to, że poznałam bardzo ciepłego mężczyznę. I potem z kolei nie miałam ochoty stąd wyjść, bo dobrze się czułam w jego towarzystwie. Taką roztaczał aurę wokół siebie i było mi tak dobrze - mówiła w jednym z wywiadów w "Vivie!".

W 2015 roku zakochani zaręczyli się, a rok później byli już po ślubie. Romantyczna uroczystość odbyła się w Wenecji.

Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała męża

Para wielokrotnie podkreślała, że łączyła ich wyjątkowa relacja. Byli sobie bardzo bliscy. Tym bardziej za serce chwytają ostatnie słowa, jakie dziennikarka skierowała do ukochanego.

Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać - czytamy w nekrologu zamieszczonym na łamach "Gazety Wyborczej", którego zdjęcie opublikował portal Jastrząb Post.

W czwartek odbyła się msza żałobna w intencji zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Na uroczystości pojawili się bliscy producenta, a także wiele osób z jego branży. Pożegnano go w poruszających słowach.

Zobacz także: Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie świętowaliby trzecią rocznicę ślubu

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia 2019 roku. Jest kolejną znaną osobą, którą pożegnaliśmy w tym roku

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów