Agnieszka Woźniak-Starak pokazała zdjęcie bez makijażu, zrobione podczas drogi na trening. Jak wygląda?

Katarzyna Leszczyńska 11.10.2017
Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

Zobacz jej naturalny wygląd. 

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najbardziej zadbanych gwiazd w polskim show-biznesie. Prowadząca program „Azja Express” zazwyczaj pojawia się w idealnie skomponowanych strojach i nienagannym makijażu, nawet podczas kręcenia w upale. Znana jest też z mocnego konturowania twarzy. Tym razem jednak zaskoczyła swoich fanów i na InstaStory wrzuciła zdjęcie przed treningiem, bez kosmetyków.

Agnieszka Woźniak-Starak w drodze na trening
Fotografia: Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

Trening to podstawa

Agnieszka znana jest ze swojego umiłowania do treningów. Stara się ćwiczyć systematycznie, uprawia różne sporty, niedawno była nawet na obozie z Ewą Chodakowską. Widać, że prezenterka dba o swój wygląd. Efektami swojej ciężkiej pracy nad ciałem chwaliła się jakiś czas temu w magazynie trenerki „Be Active”, na którego okładce pojawiło się jej zdjęcie. W rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle opowiedziała nawet, dlaczego tak ważne są dla niej ćwiczenia.

Potrzebuję endorfin i myślę, że każdemu, kto się rusza, albo zaczyna się ruszać, dobrze to robi na głowę.

Jak widać ćwiczenia są ważna dla Agnieszki nie tylko ze względu fizycznego, ale przede wszystkim dla lepszego samopoczucia psychicznego. Jej zdjęcia w czasie treningów lub po nich odzwierciedlają te endorfiny, o których opowiadała prezenterka. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów