Agnieszka Woźniak-Starak pokazała prezent dla męża. Nie zdążyła mu go dać

Malwina Wasilewska 10.11.2019
Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: Instagram.com/aga_wozniak_starak

Gwiazda opublikowała rozczulający post na Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak w dniu emisji pierwszego wywiadu po śmierci męża zamieściła na Instagramie wpis na temat prezentu, którego nie zdążyła dać Piotrowi. Ten post rozczulił internautów.

Agnieszka Woźniak-Starak o ostatnim prezencie dla męża

Agnieszka Woźniak-Starak w swoim najnowszym wpisie podziękowała za moc ciepłych słów, które otrzymała po emisji wywiadu z Dorotą Wellman w "Dzień dobry TVN". Następnie opowiedziała poruszającą historię prezentu dla męża.

Okazuje się, że Agnieszka kupiła Piotrowi na urodziny psa rasy Rhodesian. Niestety nie zdążyła mu go dać... Po tragicznej śmierci męża gwiazda nie była w stanie sama zająć się pupilem, więc znalazła dla niego inny dom.

Chciałam Wam podziękować za wszystkie ciepłe słowa po dzisiejszym wywiadzie, to dla mnie naprawdę ważne. A to jest Vlad. Vlad miał być psem Piotrka, kupiłam mu go na urodziny, to miał być nasz trzeci Rhodesian, mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur, nie zdążyliśmy. Po tym, co się stało stwierdziłam, że nie poradzę sobie sama z sześcioma psami, co wcale nie znaczy, że go zostawiłam. Nasi przyjaciele z Zakopanego powiedzieli, że marzą o tym, żeby mieć psa Piotrka, więc razem odebraliśmy go z hodowli i Vlad pojechał na Podhale. I powiem Wam, że chyba trochę żałuję, bo jest cudowny! Ale wiem też, że ma najlepszy dom na świecie, jest rozpieszczony, mieszka pod Giewontem i tego akurat szczerze mu zazdroszczę! Razem z Vladem przesyłamy Wam mnóstwo dobrej energii z Zakopanego - napisała Agnieszka.

Zdjęcie psa wzruszyło internautów. Wśród komentujących znalazło się kilka gwiazd.

Cudo - napisała Joanna Przetakiewicz.

Jaki piękny - komentuje Anna Kalczyńska.

Mnóstwo mocy życzę i trzymam kciuki - dodała internautka.

Uwielbiasz show-biznes? Interesujesz się życiem polskich gwiazd? Jeśli tak, to koniecznie weź udział w naszym quizie i dowiedz się, z którą znaną osobą powinieneś wybrać się na obiad.

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów