Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, jak spędziła rocznicę ślubu. Zamieściła też uroczy komentarz

Redakcja 28.08.2017
Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: www.instagram.com/aga_wozniak_starak/

Dziennikarka rok temu wyszła za mąż za Piotra Woźniaka-Staraka. 

27 sierpnia 2016 roku Agnieszka Szulim wyszła za mąż za Piotra Woźniaka-Staraka. Ich ślub był szeroko komentowany w polskich mediach. Przede wszystkim dlatego, że para pobrała się w Wenecji, a dziennikarka tego wyjątkowego dnia miała na sobie nie jedną, a kilka sukien ślubnych. W każdej z nich prezentowała się niezwykle pięknie. 

Wszyscy, którzy myśleli, że znana para pierwszą rocznicę ślubu spędzi poza granicami kraju, w w równie wyjątkowym i romantycznym miejscu co Wenecja, mogą poczuć się rozczarowani. Agnieszka Woźniak-Starak wraz z mężem i przyjaciółmi wybrała się w góry. Zdjęciami z pobytu pochwaliła się w mediach społecznościowych. Patrząc na nie można stwierdzić, że rodzinie Staraków do szczęścia wcale nie potrzebne są zagraniczne, dalekie podróże. W urokliwych górach wydają się szczęśliwi i zrelaksowani. 

Co prawda, z okazji rocznicy ślubu dziennikarka opublikowała również na Instagramie zdjęcie przedstawiające jej męża, które prawdopodobnie zostało wykonane rok temu, w Wenecji. Dołączyła do niego bardzo romantyczny komentarz. 

Mój mąż, moja miłość, mój najlepszy przyjaciel #rok - napisała Agnieszka Woźniak-Starak. 

Nie pozostaje nic innego, jak tylko złożyć najlepsze, rocznicowe życzenia :-) 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak wystawiła swoją suknię ślubną na aukcję. Robi to w szczytnym celu 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów