Agnieszka Woźniak-Starak gratuluje Oldze Tokarczuk. "Polska znów idzie w świat"

Agnieszka Woźniak-Starak w skórzanej kurtce za kulisami
Fotografia: Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

Informacja o tym, że Olga Tokarczuk zdobyła Literacką Nagrodę Nobla, uszczęśliwiła wszystkich. Swoje gratulacje pisarce złożyły gwiazdy, w tym Agnieszka Woźniak-Starak.

Wczoraj cała Polska żyła tą informacją. Nasza rodzima pisarka, Olga Tokarczuk zdobyła Literacką Nagrodę Nobla. W sieci od razu pojawiły gratulacje dla autorki, przede wszystkim ze strony wielu gwiazd. Oldze Tokarczuk postanowiła w pięknych słowach pogratulować również Agnieszka Woźniak-Starak, która od pewnego czasu publikuje na swoim koncie na Instagramie posty tylko w wyjątkowych okolicznościach. A ta bez wątpienia do takich należy. 

Zobacz także: Olga Tokarczuk to polska pisarka znana na całym świecie! Oto jej najpopularniejsze książki

Agnieszka Woźniak-Starak pogratulowała Oldze Tokarczuk. Inne gwiazdy również

Agnieszka Woźniak-Starak od tragicznej śmierci męża rzadko udziela się na portalach społecznościowych. W zasadzie, publicznie głos zabiera wyłącznie w wyjątkowych okolicznościach. Teraz znów zrobiła wyjątek.

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła pogratulować Oldze Tokarczuk zdobycia Literackiej Nagrody Nobla. Zrobiła to w pięknych słowach.

Polska znowu idzie w świat. I to w jakim stylu! Literacka Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk, drugiej po Wisławie Szymborskiej Polki. Piękny dzień. Pani Olgo, jest Pani wielka - napisała dziennikarka.

Informacja o nagrodzie zdobytej przez polską pisarkę zachwyciła również inne gwiazdy. Oldze Tokarczuk pogratulowali także m.in.: Karolina Korwin Piotrowska, Borys Szyc, Małgorzata Kożuchowska oraz Maja Ostaszewska.

Płaczę ze szczęścia. Ryczę po prostu. Dzięki mojemu ponownemu spotkaniu z Olgą, ponad 3 lata temu, pewnej rozmowie prawie po świt, po latach niewidzenia się, moje życie wygląda teraz tak, jak wygląda. Lubię je. Wreszcie. Olga ma Nobla. Co za szczęście. Co za duma. Jest pięknie - napisała Korwin Piotrowska.

Cóż za nieopisana radość i duma! Nobel dla Olgi Tokarczuk! Olga, jesteś wielka - cieszył się na Instagramie Borys Szyc.

Co za niesamowita wiadomość! Gratulacje dla Olgi Tokarczuk. Duma - opublikowała Małgorzata Kożuchowska.

Co to jest za cudowna wiadomość! Olga Tokarczuk jesteś wielka! Wielkie gratulacje! Nie ma słów, które oddałyby mój podziw i radość! Nie dość, że wybitna, to jeszcze wspaniała, dobra osoba! To zaszczyt, że Cię znam, że mogłam z Tobą/Twoimi książkami pracować. Ludzie, jak dobrze, że jest Olga! Nasze prawdziwe dobro narodowe - napisała zachwycona Maja Ostaszewska.

Tego typu postów i komentarzy jest znacznie więcej. Nie tylko od zachwyconych gwiazd, ale również od szczęśliwych czytelników dzieł Olgi Tokarczuk. My także jesteśmy zachwyceni i dołączamy się do gratulacji!

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała o ostatnich chwilach z mężem!

Lubisz czytać książki? Język polski należał do twoich ulubionych przedmiotów? W takim razie ten quiz jest właśnie dla Ciebie! Spróbuj odgadnąć, czy dane stwierdzenie jest prawdą, a może fałszem.

Młoda kobieta czyta książkę na kanapie i pije kawę.
Rozwiąż quiz

Prawda a może fałsz? Podejmij literackie wyzwanie! Średnia w tym teście to 6 na 10

Młoda kobieta czyta książkę na kanapie i pije kawę.

1. Główni bohaterowie powieści "Władcy much" to młodzi chłopcy, którzy przeżyli katastrofę lotniczą.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów