Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz po śmierci męża opublikowała post: "Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości"

Agnieszka Woźniak-Starak z poważną miną w czarnej sukience z kwiatami
Fotografia: TRICOLORS/East News

Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz po śmierci męża postanowiła zabrać głos. Na swoim koncie na Instagramie opublikowała niezwykle poruszający post, w którym podziękowała wszystkim za wsparcie.

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia. Przez ten niecały miesiąc od jego śmierci wydarzyło się naprawdę wiele, m.in.: poszukiwania producenta i uroczystości pogrzebowe. Jego bliscy potrzebowali czasu, żeby poradzić sobie ze stratą. Teraz Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała post na swoim koncie na Instagramie, w którym po raz pierwszy od śmierci męża zabrała publicznie głos. Jej słowa są przejmujące.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak o tym, jak poznała męża: "Było mi tak dobrze"

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża pierwszy raz zabrała głos

Na koncie Agnieszki Woźniak-Starak na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie. Widzimy na nim piękną, zieloną magnolię.

Magnolię Agnieszka dostała w prezencie. Dziennikarka postanowiła podziękować za wsparcie, które dostała od przyjaciół z branży oraz od fanów.

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem, czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę, jak mówi "Szlumi, ogarniesz to", i wierzę, że się uda, bo dzięki wam nadal stoję - wzruszające słowa pojawiły się na profilu dziennikarki.

Agnieszka odniosła się także do nowej edycji programu "Big Brother", która rozpoczęła się 13 września. Napisała słowa wsparcia dla nowych prowadzących, choć sama na razie nie będzie brała udziału w programie. Podziękowała też swojej szefowej. Swój post zakończyła równie wzruszająco.

Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam - dodała dziennikarka.

Pod jej postem pojawiło się wiele słów wsparcia. My również życzymy jej dużo siły i wytrwałości.

Zobacz także: Już jest teaser filmu "Ukryta gra"! To ostatnia produkcja Piotra Woźniaka-Staraka

Nie tylko Piotr Woźniak-Starak - te gwiazdy również odeszły od nas w tym roku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów