Woźniak-Starak zdradza sekrety z obozu Lewandowskiej. Tego się nie spodziewacie. "Każdy musi..."

Anna Respondek 06.02.2018
Agnieszka Woźniak-Starak i Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram/aga_woznak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, jak wygląda obóz treningowy Anny Lewandowskiej od kulis. Opowiedziała także, co robiła z nimi Klara. 

Agnieszka Woźniak-Starak jest dużą miłośniczką treningów i diet promowanych przez Annę Lewandowską. W tym roku dziennikarka postanowiła wziąć udział w obozie trenerki, na który próbowała się dostać już trzeci raz z rzędu. 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak pokazała zdjęcie bez makijażu

Woźniak-Starak w rozmowie z portalem Party.pl uchyliła rąbka tajemnicy i opowiedziała o tym, jak wygląda obóz Lewandowskiej i czego można się na nim spodziewać. Przyznała, że żona Roberta Lewandowskiego bardzo angażuje się w spotkania z uczestniczkami i daje "wycisk", jednak jest także zwolenniczką utrzymywania pewnej równowagi. 

Było nieprawdopodobnie intensywnie, ale też ogromna satysfakcja. Wielkie serce Ani Lewandowskiej, która wkłada w to tyle energii i która przez ten tydzień oddaje się dziewczynom, które tam przyjeżdżają. Była męczarnia, były trzy treningi dziennie, intensywne, ale było też sporo przyjemności, taki wieczór dla dziewczyn, trochę zabawy, można było odsapnąć, zintegrować się - powiedziała. 

Agnieszka Woźniak-Starak walczy o miejsce na obozie Lewandowskiej

Obóz Lewandowskiej cieszy się dużą popularnością, nie tylko wśród fanek gwiazdy, ale także wśród jej koleżanek z branży show-biznesu. Okazuje się jednak, że trenerka nie patrzy na to, czy kogoś zna i nie faworyzuje. Aby dostać się na jej obóz trzeba ustawić się w kolejce bez względu na wszystko. Agnieszka Woźniak-Starak wyjawiła, jak udało jej się wyjechać wraz z Lewandowską na kilka dni ostrych ćwiczeń. 

To była walka o miejsca. Muszę przyznać, że gdyby nie moja najlepsza przyjaciółka, która czatowała od 8 rano, to bym się nie dostała. Ania nie faworyzuje nikogo, więc rzeczywiście trzeba ustawić się w kolejce i spróbować się na ten obóz dostać. Rzeczywiście wiele naszych koleżanek nie dostało się w tym roku. To było moje trzecie podejście - przyznała. 

Dziennikarka przeprowadzająca wywiad zapytała również o córkę Lewandowskiej, Klarę. Woźniak-Starak odpowiedziała dość krótko i zwięźle na to pytanie. 

Klara była mocno obecna na naszych treningach - powiedziała. 

Chcielibyście pojechać na obóz Anny Lewandowskiej? 

Zobacz także: Woźniak-Starak i Meller skrytykowani za wywiad z Joanną Krupą

oboz
Fotografia: InstaStory/aga_woznak_starak
oboz1
Fotografia: InstaStory/aga_woznak_starak
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów