Agnieszka Woźniak-Starak odpowiada na komentarze fanów. Poruszające słowa

Agnieszka Woźniak-Starak odpowiada na komentarze.
Fotografia: instagram.com @aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się reaktywować swoje konto na Instagramie. Pod najnowszym zdjęciem odpowiada na komentarze fanów.

Agnieszka Woźniak-Starak straciła w wypadku na jeziorze Kisajno ukochanego męża. Prezenterka stacji TVN zniknęła z mediów społecznościowych, gdy zrobiło się głośno o tragedii. Usunęła komentarze pod większością zdjęć oraz zablokowała możliwość dodawania nowych. Potrzebowała czasu, żeby w spokoju i samotności zmierzyć się z żałobą.

Agnieszka Woźniak-Starak wznawia aktywność na Instagramie

Przyszedł jednak czas, gdy Agnieszka zdecydowała się powrócić na swoje media społecznościowe. Gwiazda dodała nowe zdjęcie na Instagrama w piątek - dodała bardzo poruszający opis i podziękowała fanom za wsparcie.

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem, czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne.

Fani byli zaskoczeni tym, że reaktywowała konto. Szybko zaczęły pojawiać się kolejne komentarze obserwatorów, okazujące jeszcze większe wsparcie. Niektórzy dzielili się własnymi doświadczeniami - opowiadali o bliskich, których stracili i o trudnych chwilach we własnym życiu. Agnieszka Woźniak-Starak mocno zaangażowała się w czytanie komentarzy. Pierwszy raz po tragicznym wydarzeniu postanowiła odpowiedzieć fanom.

Pani Agnieszko, tego, co Pani przeżyła, nikt z nas zapewne nie zrozumie. Możemy tylko próbować domyślić się. Ogrom cierpienia niewyobrażalny (...) Na tę chwilę jedynym lekarzem jest czas i parę futrzaków obok. Jestem zwykłą "Panią Kowalską", ale proszę pamiętać, że wiele takich Pań Kowalskich myśli o Pani i wysyła Pani tylko ciepło i dobro. Życzę Pani spokoju ducha - napisała jedna z obserwatorek.

Te słowa mocno wzruszyły Agnieszkę, która napisała:

Dziękuję, Wasze słowa są dla mnie bardzo ważne, pomagają.

Inna fanka postanowiła podzielić się z gwiazdą fragmentem poezji.

Piękne! - dodała Woźniak-Starak pod zamieszczonym przez fankę wierszem.

Niektórzy zdecydowali się na udostępnienie w sieci własnych historii.

2 lata temu przeżyłam podobną historię. Mój ukochany mąż zginął. Świat dla mnie nie istniał. Zostałam z 2 dzieci sama. Owszem, rodzina była blisko. Każdy mówi, że czas leczy rany. Ale chyba nie dla mnie. Bo cholernie boli. Od samego początku wspierałam Panią i mam nadzieję, że zaświeci jeszcze słońce dla Pani, jak i dla mnie - napisała użytkowniczka Instagrama.

Też mam taką nadzieję, dla nas obu - odpisała na komentarz Agnieszka.

Wsparcie Agnieszce pod zdjęciem okazały również inne gwiazdy, jak Anna Lewandowska czy Małgorzata Rozenek-Majdan.

Zobacz także: Uroczystości pogrzebowe Piotra Woźniaka-Staraka. Bliscy pożegnali producenta filmowego.

Który film opisuje twoje życie? Odpowiedz na kilka pytań i sprawdź.

Kadr z filmu "Kac Vegas 3"
Rozwiąż quiz

Dowiedz się, który film opisuje twoje życie

Kadr z filmu "Kac Vegas 3"

1. Jak według ciebie wygląda wymarzona randka?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów