Agnieszka Woźniak-Starak o świętach bez męża. "Nie mówię tego po to, żebyście mi współczuli"

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnym golfie na premierze
Fotografia: VIPHOTO/East News

Agnieszka Woźniak-Starak coraz lepiej radzi sobie po stracie męża. Minione święta były jednak dla niej wyjątkowo trudne. Opowiedziała o swoich uczuciach. 

Agnieszka Woźniak-Starak w sierpniu minionego roku straciła męża. Piotr Woźniak-Starak zginął w wyniku nieszczęśliwego wypadku, co zaskoczyło i niezmiernie zasmuciło nas wszystkich. Dziennikarka od tego czasu radzi sobie coraz lepiej, jednak te święta były dla niej wyjątkowo trudne

Zobacz także: Woźniak-Starak wspomina męża w swojej audycji. Poruszające słowa dziennikarki

Agnieszka Woźniak-Starak o świętach bez męża

Wielkanoc 2020 była niezwykle trudna dla nas wszystkich, ze względu na to, że nie mogliśmy w tym wyjątkowym okresie spotkać się ze swoimi najbliższymi.

Otuchy swoim fanom postanowiła dodać Agnieszka Woźniak-Starak, która zamieściła na Instagramie wyjątkowe nagranie. Złożyła w nim życzenia swoim obserwatorom.

Moi drodzy, chciałam wam życzyć przede wszystkim zdrowych, spokojnych, ale też mimo wszystko pełnych nadziei świąt. Takich świąt przepełnionych czułością do świata i do siebie nawzajem - rozpoczęła. 

Dziennikarka postanowiła tym samym podzielić się z internautami swoimi uczuciami. Jej słowa są bardzo osobiste. 

Dla mnie te święta będą bardzo trudne, nie tylko dlatego, że jest kwarantanna, bo akurat do kwarantanny zdążyłam się już przyzwyczaić. Ja moją przechodzę od ośmiu miesięcy mniej więcej. Będą trudne nie tylko dlatego, że jak wielu z was nie spotkam się dzisiaj z moimi rodzicami, ale przede wszystkim dlatego, że nie ma Piotra. I nie mówię tego po to, żebyście mi współczuli, bo ja naprawdę daję radę. Na każdym kroku szukam powodów do uśmiechu i udaje się je znaleźć - opowiada Agnieszka.

Na końcu Woźniak-Starak postanowiła dodać otuchy wszystkim swoim fanom w tym trudnym czasie. Tym samym pokazała, że wszystko da się przetrwać. 

Ja wiem, że jest ciężko. Wiem, że martwicie się o to, co będzie jutro, ale jeżeli dzisiaj jesteście ze swoimi ukochanymi, ze swoimi mężami, żonami, partnerami, partnerkami, ze swoimi dziećmi, to nawet, jeżeli nie możecie się spotkać z całą rodziną, pamiętajcie - jesteście szczęściarzami. Nie wszyscy mają takie szczęście. I tych, którzy spędzają samotnie święta, nie tylko święta, ale cały ten czas izolacji, przytulam najmocniej, jak potrafię - dodała Agnieszka.

Trzeba przyznać, że tym filmikiem z pewnością dodała sił wielu swoim obserwatorom.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła premierę filmu. Mocne wyznanie gwiazdy: "Miałam stalkera"

Koronawirus wymaga od nas wiele dyscypliny, co nie tak łatwo jest znosić. Zachować dobry humor mogą pomóc nam mogą memy, których w sieci jest już pełno! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów