Agnieszka Woźniak-Starak nie chce mieć dzieci? "Nigdy nie ukrywałam, że jestem egoistką"

Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: Instagram.com/aga_wozniak_starak

Gwiazda udzieliła szczerego wywiadu.

W sierpniu 2017 roku Agnieszka Woźniak-Starak wyszła za mąż, ale do tej pory nie zdecydowała się na potomstwo. W wywiadzie dla Gala.pl gwiazda opowiedziała o tym, dlaczego nie chce mieć dzieci.

Agnieszka Woźniak-Starak o powiększeniu rodziny

Agnieszka Woźniak-Starak od lat mówi w wywiadach o tym, że nie chce mieć dzieci. Niektórym wydawało się, że po ślubie z Piotrem Woźniakiem-Starakiem gwiazda może zmienić zdanie i będzie chciała powiększyć rodzinę. Okazuje się jednak, że nadal nie ma takich zamiarów.

W rozmowie z dziennikarką portalu Gala.pl Agnieszka powiedziała, że nie jest gotowa na taką rewolucję. Dodała, że jest zbyt dużą egoistką, aby zdecydować się na wychowywanie dziecka.

Mnie nikt nie namawia na dzieci. Mnie jest trudno namawiać na cokolwiek. Nie wiem, wiesz co. To jest po pierwsze intymne, po drugie moje podejście do dzieci nie zmienia się od lat. Ja po prostu nie wiem. Czasem bym chciała, czasem nie wiem, czas leci. To jest też tak, że kurczę, tyle czasu żyję na tym świecie jako ja i mam ten czas zagospodarowany i nie potrafię sobie wyobrazić takiej rewolucji. Nigdy nie ukrywałam, że jestem egoistką. Nam jest dobrze tak jak jest. I zawsze mówię, że to życie zdecyduje. Nie wiem, czy chcę mieć dzieci.

Jak uważacie, jest szansa, że jeszcze zmieni swoje zdanie?

Niezbyt często pokazują swoje sypialnie. Niedawno zrobili wyjątek! Zobacz, jak mieszkają gwiazdy.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów