Agnieszka Woźniak-Starak na zdjęciu sprzed lat! Gwiazda nie przypomina samej siebie!

Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: Instagram.com/aga_wozniak_starak

Prezenterka przeszła imponującą metamorfozę...

Agnieszka Woźniak-Starak karierę w telewizji zaczynała kilkanaście lat temu. Od tego czasu gwiazda bardzo się zmieniła. Ostatnio dziennikarz TVP opublikował ich wspólne zdjęcie z 2006 roku, na którym prezenterka nie przypomina samej siebie. Zobaczcie, jak wtedy wyglądała!

Agnieszka Woźniak-Starak na zdjęciu sprzed 13 lat

Na przestrzeni kilkunastu Agnieszka Woźniak-Starak przeszła niesamowitą metamorfozę. Gdy prezenterka zaczynała karierę, często decydowała się na stylizacje w krzykliwych kolorach. Z czasem jej styl ewoluował w kierunku boho i sportowej elegancji.

Dziś Agnieszka może pozwolić sobie na ubrania z kolekcji światowych projektantów, ale nie zawsze tak było. Ostatnio Mateusz Szymkowiak z TVP zamieścił na Instagramie zdjęcie z Agnieszką, zrobione 13 lat temu. Gwiazda jest na nim ubrana w turkusową sukienkę ozdobioną szerokim pasem i sznurem sztucznych pereł. Taki widok to prawdziwy rarytas!

Z cyklu (bardzo!) stare zdjęcia, znalazłem ostatnio to! 2006 rok, Krajowe Eliminacje do Eurowizji w TVP. Agnieszka Szulim współprowadziła ten koncert, a ja chodziłem wtedy do liceum i przyjechałem na niego ze Skarżyska :). No i zrobiłem sobie pamiątkowe zdjęcie z Panią z telewizora, a co! Jakoś tak przez te 13 lat trochę się zmieniliśmy. #niewierzęwtocowidzę - napisał Szymkowiak.

Internauci są zaskoczeni! Najwyraźniej już wszyscy zdążyli zapomnieć, jak Agnieszka wyglądała w przeszłości.

Nie do poznania!

Padłam!

Agnieszka odmłodniała, a Ty nadal lubisz się przytulać!

A co wy sądzicie na temat jej metamorfozy?

Niezbyt często pokazują swoje sypialnie. Niedawno zrobili wyjątek! Zobacz, jak mieszkają gwiazdy.

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów