Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na wernisażu! Zachwyciła odmienionym wizerunkiem

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnym płaszczu na premierze
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Agnieszka Woźniak-Starak obecnie rzadko pojawia się na ściankach. Teraz zrobiła wyjątek i postanowiła wybrać się na wystawę wernisażu "Realizm istotny".

Agnieszka Woźniak-Starak, choć kilka razy pojawiła się już publicznie po śmierci męża, wciąż niechętnie bywa na salonach. Teraz dziennikarka postanowiła zrobić wyjątek z okazji wernisażu wystawy "Realizm istotny". Agnieszka z tej okazji postawiła na piękną, czarną sukienkę. Postanowiła też nieco zmienić swój dotychczasowy wygląd, a przede wszystkim... uczesanie. Dziennikarka, gdy tylko pojawiła się na wydarzeniu, skradła całe show.

Zobacz także: Smutna wiadomość dla fanów Agnieszki Woźniak-Starak. "Ameryka Express" z nową prowadzącą! 

Agnieszka Woźniak-Starak na wernisażu

Agnieszka Woźniak-Starak z okazji wernisażu postawiła na długą, czarną sukienkę. Na wierzchu miała kamizelkę w tym samym kolorze.

Najbardziej zaskoczyła jednak fryzurą. Ostatnio była widywana przede wszystkim w długich, prostych włosach. Teraz postawiła na... loki!

Całość dziennikarka uzupełniła delikatnym makijażem i długimi łańcuszkami. Trzeba przyznać, że zaprezentowała się bardzo dobrze.

Ostatnio głośno było o tym, że Agnieszka Woźniak-Starak zamierza wrócić do pracy! Widać, że powoli odzyskuje siły i mamy nadzieję, że czuje się coraz lepiej.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak pokazała prezent dla męża. Nie zdążyła mu go dać

Agnieszka Woźniak-Starak na wernisażu
Fotografia: VIPHOTO/East News
Agnieszka Woźniak-Starak na wernisażu
Fotografia: TRICOLORS/East News
Agnieszka Woźniak-Starak na wernisażu
Fotografia: VIPHOTO/East News

Uwielbiasz show-biznes? Interesujesz się życiem polskich gwiazd? Jeśli tak, to koniecznie weź udział w naszym quizie i dowiedz się, z którą znaną osobą powinieneś wybrać się na obiad.

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów