Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła premierę filmu. Mocne wyznanie gwiazdy: "Miałam stalkera"

Agnieszka Woźniak-Starak w czerni
Fotografia: VIPHOTO/East News

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do show-biznesu. Dziennikarka zdecydowała się poprowadzić premierę filmu "Sala samobójców. Hejter" i na szczere wyznanie.

Wygląda na to, że Agnieszka Woźniak-Starak na dobre wróciła do mediów. Dziennikarka rozpoczęła pracę w Newonce.radio, a teraz wybrała się na premierę najnowszego filmu Jana Komasy, pt. "Sala samobójców. Hejter". Dziennikarka 5 marca pojawiła się w warszawskim Multikinie, żeby poprowadzić całe wydarzenie. W pewnym momencie zdecydowała się na szczere, bardzo osobiste wyznanie. Okazuje się, że dziennikarka przez trzy lata miała stalkera! 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak odkryła nową pasję! Opublikowała sporo nowych zdjęć

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu wyznała, że miała stalkera

Agnieszka Woźniak-Starak długo nie była obecna w mediach. Teraz wraca i zdecydowała się poprowadzić premierę najnowszej produkcji Jana Komasy.

Choć zabrakło jej na ściance z innymi gwiazdami, które przyszły przedpremierowo zobaczyć film "Sala samobójców. Hejter", pojawiła się na scenie. Nie chciała rozmawiać z dziennikarzami, jednak zdecydowała się na szczere wyznanie.

W związku z tematyką filmu Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się przyznać, że miała stalkera.

Miałam stalkera przez trzy lata. Wszyscy dzisiaj boimy się koronawirusa, dużo rozmawiamy o tym i robimy zapasy. Ale jest też inny wirus. Jest to wirus nienawiści i na to nie ma szczepionki - powiedziała ze sceny. 

Co ciekawe, Agnieszka Woźniak-Starak była ubrana na czarno, a na szyi miała gruby łańcuch, przypominający kajdany. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak pokazała rozczulające zdjęcie. Opatrzyła je wymownym podpisem: "Kocham"

Agnieszka Woźniak-Starak: premiera filmu "Sala samobójców. Hejter"
Fotografia: TRICOLORS/East News
Agnieszka Woźniak-Starak: premiera filmu "Sala samobójców. Hejter"
Fotografia: TRICOLORS/East News

Uwielbiasz show-biznes? Interesujesz się życiem polskich gwiazd? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym quizie i dowiedz się, z którą znaną osobą powinieneś wybrać się na obiad.

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów