Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca na salony. Pojawiła się na premierze "Ukrytej gry"

Marianna Bereza 05.11.2019
Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Dziennikarka wzięła udział w uroczystej premierze ostatniego filmu wyprodukowanego przez jej zmarłego męża. 

Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca na salony. 4 listopada dziennikarka pojawiła się na uroczystej premierze ostatniego filmu wyprodukowanego przez Piotra Woźniaka-Staraka. Nie zabrakło także innych gwiazd polskiego show-biznesu.

Od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka minęły już ponad dwa miesiące. Agnieszka Woźniak-Starak na jakiś czas wycofała się z życia towarzyskiego i unikała publicznych wystąpień. Niedawno jednak wróciła na salony. Dziennikarka widziana była wraz z teściami na jednej z branżowych imprez. Teraz wzięła udział w premierze "Ukrytej gry" - ostatniego filmu, za którego produkcję odpowiada zmarły producent. Prezenterka bardzo zaangażowała się w promocję obrazu. 

Ten film to trzy lata ciężkiej pracy całego Watchout Studio i wielu innych wspaniałych ludzi. To był ciężki projekt, ale jestem z chłopaków niesamowicie dumna i cieszę się, że przynajmniej w maleńkim stopniu mogłam być jego częścią - mogliśmy przeczytać na Instagramie Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze "Ukrytej gry"

Już 8 listopada na wielkim ekranie będzie można zobaczyć ostatnie dzieło Piotra Woźniaka-Staraka. "Ukryta gra" to thriller szpiegowski rozgrywający się w czasach zimnej wojny. Na uroczystej premierze pojawili się oczywiście odtwórcy głównych ról: Bill Pullman, Lotte Verbeek i Robert Więckiewicz

Do zdjęć na czerwonym dywanie pozowali także: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, Zofia Ślotała, Arkadiusz Jakubik, Maria Konarowska, Wojciech Mazolewski oraz Maria Sadowska z mężem.

W warszawskich Złotych Tarasach nie mogło zabraknąć Agnieszki Woźniak-Starak, która zawsze wspierała wszystkie artystyczne przedsięwzięcia męża. Dziennikarka wybrała na tę okazję czarne spodnie i marynarkę. Często się uśmiechała i witała się z przybyłymi gośćmi.

Zobaczcie zdjęcia.

Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: VIPHOTO/East News
Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News
Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak był znanym producentem filmowym. "Bogowie" i "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" wyszły spod jego skrzydeł 

Uwielbiasz show-biznes? Interesujesz się życiem polskich gwiazd? Jeśli tak, to koniecznie weź udział w naszym quizie i dowiedz się, z którą znaną osobą powinieneś wybrać się na obiad.

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów