Agnieszka Woźniak-Starak ma ochroniarza. To ten sam człowiek, który pracował dla jej męża!

Julita Buczek 12.12.2019
agnieszka woźniak starak
Fotografia: Piotr Matusewicz/East News

Agnieszka Woźniak-Starak została przyłapana przez paparazzi na jednej z warszawskich ulic. 41-letnia dziennikarka widziana była w towarzystwie ochroniarza jej zmarłego męża.

Agnieszka Woźniak-Starak parę miesięcy temu przeżyła prawdziwą tragedię. Przez jakiś czas przeżywała żałobę w ciszy i z daleka od mediów.

Parę tygodni temu udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym wyjawiła odpowiedź na bardzo intrygujące pytanie fanów. Czy dziennikarka wróci do roli prezenterki show-biznesowej? 41-latka powoli wraca do normalnego życia.

Niedawno widziana była nawet w centrum Warszawy w towarzystwie byłego ochroniarza jej tragicznie zmarłego męża.

Agnieszka Woźniak-Starak potrzebuje ochrony?

Na jednej z warszawskich ulic dziennikarze gazety "Fakt" dostrzegli dziennikarkę w towarzystwie potężnego mężczyzny. Okazuje się, że jest to były ochroniarz Piotra Woźniaka-Staraka, który nie odstępował go na krok, kiedy ten jeszcze żył. Okazuje się, że po jego śmierci mężczyzna zajął się ochroną Agnieszki.

Według ustaleń "Faktu" jednym z obowiązków ochroniarza jest również rola osobistego kierowcy Woźniak-Starak. Nic więc dziwnego, że kiedy Agnieszka wysiadła z auta, ten bardzo cierpliwie czekał na jej powrót.

Według was Agnieszka Woźniak-Starak potrzebuje prywatnego ochroniarza?

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci męża. Padły wzruszające słowa

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów