Agnieszki Włodarczyk nie łączono z nikim od czasu głośnego rozstania z Krawczykiem. Teraz pokazała nowego partnera

Anna Respondek 18.08.2017
Agnieszka Włodarczyk
Fotografia: Instagram/agnieszkawlodarczykofficial

Po głośnym rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem, Agnieszka Włodarczyk w końcu znalazła nową miłość. Kim jest jej partner?

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk rozstali się w 2016 roku. Ich związek był niezwykle medialny, jednak nie przetrwał próby czasu. Od tamtego momentu Włodarczyk wzięła udział w programie "Azja Express" i skupiła się na karierze. 

Od pewnego czasu w mediach plotkarskich pojawiały się informacje, jakoby aktorka była znowu zakochana. Włodarczyk jednak zdecydowanie nie komentowała tych doniesień i nie pokazywała żadnych zdjęć z "domniemanym" nowym partnerem. Aż do czwartku, ponieważ właśnie wtedy na jej Instagramie, pojawiła się fotografia z wyprawy na Mazury. Towarzyszyli jej menadżer, brat i Rafał Jonkisz. Jednak uwagę przede wszystkim zwraca na siebie mężczyzna, u którego Agnieszka siedzi na kolanach. 

Znajomy aktorki w rozmowie z portalem Plotek.pl przyznał, że Włodarczyk nie chce się afiszować z uczuciem i nie ma zamiaru opowiadać dziennikarzom o nowym związku. 

Gabriel na co dzień mieszka na Mazurach, dlatego Agnieszka każdą wolną chwilę spędza właśnie u niego. Ich związek trwa około pół roku. Zapowiada się naprawdę poważnie. Agnieszka poznała go już ze swoimi najbliższymi. Gabriel niedawno miał okazję spotkać się z jej mamą - dodał. 

Pobyt na Mazurach musiał być udany, gdyż pod zdjęciem pojawił się komentarz Rafała Jonkisza, który stwierdził, że za rok znowu tam wrócą.

Życzymy zakochanym samych takich chwil. ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów