Agnieszka Włodarczyk zdecydowała się na subtelną zmianę wizerunku. Odmieniła przede wszystkim włosy. Jak wygląda?

Katarzyna Leszczyńska 14.11.2017
Agnieszka Włodarczyk
Fotografia: Instagram/Agnieszka Włodarczyk

Nie wszyscy fani są zachwyceni jej nowym wyglądem.

Agnieszka Włodarczyk od czasu do czasu musi walczyć ze złośliwością internautów. Niedawno stoczyła małą batalię z komentującą, która zarzuciła jej, że na zdjęciu, które wstawiła aktorka, brakuje męża i dzieci

Włodarczyk ostatnio pojawiła się na gali Doskonałości „Twojego Stylu”. Uwagę wszystkich przykuła jej odmieniona fryzura. Aktorka postanowiła nieco skrócić włosy, a co najbardziej rzuca się w oczy, delikatnie je rozjaśnić. Jej blond stał się nieco bardziej platynowy, co potęguje mocny kolor ust Agnieszki, na który postawiła tego wieczoru.

Agnieszka Włodarczyk w nowej fryzurze
Fotografia: EAST NEWS

Zmiany być może nie są duże, ale na pewno widoczne. Trzeba przyznać, że nowa fryzura Włodarczyk sprawiła, że wygląd aktorki jest odświeżony i wydaje się bardziej delikatny niż do tej pory. 

Fanom podobają się nowe włosy Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk na Instagramie opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze, na którym pozuje u boku swojej przyjaciółki Hanny Lis. Fani aktorki oczywiście zwrócili uwagę na zmiany, które zaszły w wyglądzie ich idolki i zdecydowali się skomentować fotografię. 

One określają twój styl, twój talent, twoją wrażliwość i urodę.

Piękny blond.

Nie wszyscy jednak są zachwyceni odmienionym wyglądem Agnieszki Włodarczyk. Niektórzy woleli, gdy aktorka miała ciemniejsze włosy i zdecydowali się poinformować ją o tym w komentarzu.

Aguś, ty jesteś stworzona do ciemnych włosków. 

Jak widać w komentarzu jednak nie ma nic uszczypliwego, a fanka wyraziła po prostu swoje zdanie. Być może za jakiś czas aktorka zdecyduje się na powrót do nieco ciemniejszego odcienia włosów. W końcu kobieta zmienną jest. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów