Agnieszka Włodarczyk chwali się wymarzoną kuchnią. Fanka: Brakuje męża i trójki dzieci. Idealna odpowiedź

Katarzyna Leszczyńska 08.11.2017
Agnieszka Włodarczyk
Fotografia: Instagram/Agnieszka Włodarczyk

Aktorka nie przejęła się złośliwą uwagą internautki. 

Niektóre gwiazdy starają się podtrzymywać dobre relacje ze swoimi fanami. Bardzo pomocne w tej kwestii okazują się portale społecznościowe. Dzięki nim mogą m.in. skonsultować z fanami pewne decyzje. Tak też postanowiła zrobić Agnieszka Włodarczyk. Aktorka na swoim koncie na Instagramie opublikowała zdjęcie kuchni. Okazało się, że była to inspiracja. Czyżby Agnieszka planowała remont w swoim mieszkaniu?

Włodarczyk napisała w poście, że marzy jej się taka kuchnia. Szczególnie zachwycona była dywanem, który znajduje się na podłodze. Jednocześnie poprosiła o zdanie swoich fanów, którzy okazało się, że również są zachwyceni jej inspiracją. Być może weźmie ich zdanie pod uwagę i zdecyduje się na stworzenie podobnej w domu. Okazało się jednak, że również tego typu post może wzbudzać kontrowersje.

Kuchnia opublikowana przez Agnieszkę Włodarczyk
Fotografia: Instagram/Agnieszka Włodarczyk

Na zdjęciu Włodarczyk brakuje rodziny?

Wśród wyrażających zachwyt internautów, ukazał się komentarz, zwracający uwagę na całkiem inny szczegół. Jedna z fanek napisała życzliwą wiadomość do Agnieszki, w której podkreśla, że na zdjęciu brakuje bliskich aktorce osób. Włodarczyk postanowiła odpowiedzieć internautce w krótki, ale niezwykle wymowny sposób.

Brakuje tam męża i trójki dzieci, a byłby komplet. Szczerze tego pani Agnieszko życzę – napisała fanka.

Niczego tam nie brakuje – odpowiedziała Włodarczyk.

Aktorka w 2016 roku rozstała się z Mikołajem Krawczykiem, czym zaskoczyli wszystkich swoich fanów, ponieważ uważani byli za udaną parę. W sierpniu w mediach pojawiły się informacje, że aktorka znalazła nową miłość

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów