Agnieszka Włodarczyk na gali zaprezentowała odmienioną fryzurę. Fani zachwyceni: Pierwsza klasa

Katarzyna Leszczyńska 12.12.2017
Agnieszka Włodarczyk
Fotografia: Instagram/Agnieszka Włodarczyk

Niektórzy twierdzą, że wygląda jak znana piosenkarka.

Agnieszka Włodarczyk niedawno nieco ścięła włosy. Teraz jednak znów zaskoczyła fanów swoim wyglądem. Aktorka pojawiła się ostatnio na gali z okazji 25-lecia stacji Polsat. Na czerwonym dywanie zaprezentowała się w długiej różowej kreacji, której wdzięku dodała specyficzna fryzura. Aktorka pokręciła swoje krótkie włosy i uzyskała genialny efekt.

Pokręcone włosy Agnieszki Włodarczyk sprawiły, że jej fryzura stała się jeszcze krótsza. Przede wszystkim, wprawiły jej stylizację w klimat lat dwudziestych, kiedy modne były tego typu loki. Długa kreacja z szerokimi rękawami natomiast idealnie się z nimi komponowała. Aktorka na gali wyglądała niezwykle stylowo.

Agnieszka Włodarczyk i Wojciech Łozowski na gali Polsatu
Fotografia: Instagram/Agnieszka Włodarczyk

Fani są zachwyceni wyglądem Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk fotografią z gali pochwaliła się na Instagramie. U jej boku możemy dostrzec Wojciecha Łozowskiego. Fani stwierdzili, że zdjęcie wygląda jak wyjęte z oscarowej gali. W komentarzach pod postem posypały się komplementy względem wyglądu aktorki. Jedna z osób porównała ją nawet do innej znanej gwiazdy.

Fryzurka pierwsza klasa.

Aguś, wyglądałaś po prostu cudownie.

Pięknie, na tym zdjęciu jak Edyta Górniak wyglądasz.

W mediach można znaleźć również porównanie Włodarczyk do Anny Wendzikowskiej. My jednak myślimy, że wygląda oryginalnie i bardzo dobrze się prezentuje. A Wy jak myślicie?

Agnieszka Włodarczyk na gali Polsatu
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów