Agnieszka Więdłocha zupełnie odmieniona. Nowa fryzura aktorki może zaskakiwać

Katarzyna Leszczyńska 11.10.2017
Agnieszka Więdłocha
Fotografia: Instagram/Agnieszka Więdłocha

Ta zmiana jest bardzo odważna.

Agnieszka Więdłocha, aktorka znana z serialu „Czas Honoru” oraz filmu „Planeta Singli”, do tej pory kojarzona była z długimi ciemnymi włosami i grzywką zachodzącą jej na oczy. Gwiazda bardzo długo nie zmieniała swojej fryzury. Ostatnio jednak zdecydowała się na dość radykalną metamorfozę. Aktorka ścięła swoje długie włosy i mocno je rozjaśniła.

Agnieszka Więdłocha w nowej fryzurze
Fotografia: ONS

Więdłocha od początku swojej kariery praktycznie nie eksperymentowała z włosami. Dlatego tak bardzo zaskoczyła wszystkich swoim odświeżonym wyglądem. Nową odsłonę zaprezentowała podczas sesji zdjęciowej kampanii „Piękna bo zdrowa” zorganizowanej przez Ogólnopolską Organizację SpołecznąKwiat Kobiecości”, na której oprócz niej pojawiły się również inne gwiazdy, m.in. Julia Wieniawa oraz Olga Borys.

Czym jest „Kwiat Kobiecości”?

Kwiat Kobiecości” to organizacja, która ma na celu nakłanianie kobiet w Polsce do wykonywania cytologii. Wspiera osoby, które chorują na raka szyjki macicy oraz nakłania do edukacji w tej kwestii. Stowarzyszenie działa na terenie całego kraju od 2006 roku, kiedy została powołana przez Idę Karpińską. Kampania organizowana przez „Kwiat Kobiecości”, "Piękna bo zdrowa", organizowana była już osiem razy.

Kampania "Piękna bo zdrowa"
Fotografia: ONS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów