Agnieszka Sienkiewicz szczerze o ciąży. "To stan jednak ciutkę przereklamowany!"

Julita Buczek 27.03.2019
Agnieszka Sienkiewicz o ciąży
Fotografia: Instagram @agnieszka_sienkiewicz_official

Agnieszka Sienkiewicz postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami opinią na temat ciąży. Słowa aktorki rozbawiły jej fanki!

Aktorka Agnieszka Sienkiewicz jest obecnie w drugiej ciąży. Gwiazda "Przyjaciółek" często wstawia na swoje konto na Instagramie zdjęcia, na którym pokazuje rozwój ciąży, a także udostępnia swoje przemyślenia na temat stanu błogosławionego.

Zobacz także: Agnieszka Sienkiewicz jako jedna z "Czworo do poprawki". Zobacz koniecznie!

Sienkiewicz zmęczona ciążą

Już tylko kilka tygodni dzieli młodą aktorkę od zostania kolejny raz mamą. Agnieszka wstawiła niedawno zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu, jednak to załączony opis wywołał spore zamieszanie wśród jej fanów.

To był długi i trudny dzień. Chyba należę do osób, które uważają, że ciąża to stan jednak „ciutkę” przereklamowany!!! Wiem, że wypada mówić jak cudnie, jak bosko i kwitnąć i błyszczeć, smyrać się po brzuchu i nosić z dumą. Rzeczywistość bywa różna, rano koktajl a wieczorem, o zgrozo zupka chińska (i tak wiem, że nie zdrowe, nie musicie mi pisać !!!). I czasem energii starcza gdzieś do południa a przecież należałoby jeszcze mieć zadbane pazurki i na jogę wyskoczyć. I nie będzie tu zdjęć z pięknie rosnącym „brzuszkiem”, bo w nic atrakcyjnego się brzuszek nie mieści, a właścicielka brzuszka, dostaje histerii, na myśl o spędzaniu godzin w galerii handlowej, walcząc o wbicie się w cokolwiek, co nie ma kształtu worka. I jeśli są tu Panie, co myślą jak ja, to ku pokrzepieniu mogą mi komentarz zostawić, co bym wiedziała, że nie jestem jedyna „co stan błogosławiony” wolałaby ciutkę skrócić - podpisała zdjęcie Agnieszka.

Fanki skomentowały wpis Agnieszki

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów Agnieszki. Większość z nich przyklasnęła aktorce i zgodziła się z jej wpisem.

Moja ulubiona aktorka!!! Popieram, przeszłam dwie ciąże, pierwsza była idealna, a druga niestety nie, i tez uważam ze to stan przereklamowany i mogliby go skrócić. Ja miałam ochotę na kebab colę i czekoladę.

Podzielam całkowicie. Mimo że ma swoje uroki, to jest wyzwaniem pod względem fizycznym i psychicznym. Ja w ciąży czułam się, jakbym nosiła bliźniaki, brzuch miałam ogromny i czułam się okropnie.

Z czysta przyjemnością dam lajka, bo taka jest prawda.

Zobacz także: Agnieszka Sienkiewicz przerażona swoją najnowszą okładką! "Graficy się zagalopowali"

Serial "Przyjaciółki" niezmiennie od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Też go kochasz? Rozwiąż quiz i sprawdź, którą z bohaterek przypominasz.

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Rozwiąż quiz

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

1. Jakie cechy charakteru cenisz sobie u facetów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów