Sienkiewicz pokazała, jak wygląda bez makijażu. Fanki zachwycone

Magdalena Barszczak 09.04.2018
Agnieszka Sienkiewicz
Fotografia: EAST NEWS

Jak prezentuje się w naturalnej odsłonie?

Agnieszka Sienkiewicz to aktorka filmowa i teatralna. Znana jest przede wszystkim z kreacji w serialach "M jak miłość", "Przyjaciółki" i "Sama słodycz". Występowała też w "Na dobre i na złe", "Plebanii" i "Facetach do wzięcia". Choć na branżowych imprezach ma na sobie nienaganny makijaż, prywatnie lubi pokazać się w naturalnej odsłonie.

Zobacz też: Anna Dereszowska obchodzi 37. urodziny. Pokazała zdjęcie bez makijażu. "Wyglądasz co najmniej 10 lat młodziej"

Ostatnio na Instagramie gwiazda zamieściła zdjęcie bez makijażu. Nie pojawiło się ono tam przypadkowo. Sienkiewicz zdradziła, że ma dość idealnych fotografii, które wyglądają jak kadry z sesji zdjęciowych. 

Lubię Instagram.... ale przyznam, że mam już coraz bardziej dość oglądania wyidealizowanych, wyretuszowanych, wyfiltrowanych i wygładzonych zdjęć. Może u Was każde śniadanie podane jest do łóżka wraz z najnowszym numerem Vogue'a i bukietem kwiatów, może i Wy codziennie rano macie oczy jak bohaterki japońskiej Mangi z rzęsami zahaczającymi o brwi, może i Wy co dzień rano jesteście na siłowni, a po godzinie treningu na czole nie widać ani kropli potu.... jeśli tak wygląda Wasza rzeczywistość, zżera mnie zazdrość, moja wygląda zupełnie inaczej - napisała.

Sienkiewicz wyjawiła też, jak wygląda jej życie poza Instagramem. 

Śniadanie w biegu, oczy rano mam raczej jak panda po resztkach tuszu, a na siłowni chodzić mi się nie chce. Lubię moje zmarszczki, bo to moja historia, moje życie, nie chcę udawać, że ich nie ma ani że zawsze jestem wypoczęta i fit. Wiadomo, że każdy z nas pokazuje tu tylko cześć swojego życia , są sfery ( i to naturalne ) , które chcemy i nawet powinniśmy zachować tylko dla najbliższych. Ale mówię stanowcze „nie” kreowaniu świata, który ma więcej wspólnego z „Dynastią” niż z życiem każdej z nas - podsumowała.

Okazuje się, że zwolenników naturalności w sieci jest więcej. Fankom bardzo spodobał się wpis aktorki

Genialnie napisane.

Dziękuję ci za ten wpis.

Agnieszko, wspaniałe i mądre słowa - komentowały internautki.

Musimy przyznać, że aktorce należą się brawa za dystans do siebie. Nie każdy musi być celebrytą 24 godziny na dobę.

Zobacz też: Joanna Horodyńska pokazała się bez makijażu. Jak gwiazda wygląda w naturalnej odsłonie?

Agnieszka Sienkiewicz bez makijażu:

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów