Agnieszka Sienkiewicz pokazała swój brzuch po ciąży. „Nie odpowiada instagramowym standardom”

Sandra Banach 31.07.2019
Agnieszka Sienkiewicz
Fotografia: Instagram.com/agnieszka_sienkiewicz_official

Agnieszka Sienkiewicz ponad tydzień temu po raz drugi została mamą. Swoją córkę nazwała Marysia. Gwiazda „Przyjaciółek” opublikowała zdjęcie, na którym widać jej brzuch tydzień po porodzie.

Agnieszka Sienkiewicz bardzo oszczędnie dzieliła się ze swoimi obserwatorami przeżyciami z okresu ciąży. O narodzinach drugiego dziecka poinformowała swoich fanów za pomocą Instagrama.

Agnieszka Sienkiewicz pokazała swój brzuch po ciąży

Instagramowy profil Agnieszki Sienkiewicz obserwuje wiele kobiet. Aktorka często pokazuje zdjęcia, które ukazują jej codzienne życie. Gwiazda za pomocą mediów społecznościowych nie kreuje swojego życia na… idealne.

Tym razem Agnieszka Sienkiewicz postanowiła pokazać swój brzuch po porodzie. Co ciekawe, aktorka nie chwali się idealnie płaskim brzuchem, o który jest ciężko nawet przed ciążą. Sienkiewicz zdecydowała się pokazać, jak naprawdę wygląda kobiece ciało po urodzeniu dziecka.

Zdaję sobie sprawę, że mój „po-ciążowy” brzuch nie odpowiada instagramowym standardom, próbowałam wciągnąć, ale się cholera nie daje - napisała Agnieszka Sienkiewicz.

Internautki są pod ogromnym wrażeniem postawy Agnieszki Sienkiewicz. Fani komplementowali aktorkę.

Pięknie pani wygląda i naturalnie. Jak widzę te nienaturalne zdjęcia w pełnym makijażu po porodzie, to aż idzie się załamać… Tak trzymać, pozdrawiam.

W końcu gwiazda pokazuje prawdziwą stronę rodzicielstwa, ciąży, życia. Bez fotoszopa, z obwisłym, dużym „po-ciążowym” brzuszkiem, który nie chowa się 2 godziny po porodzie, ale czasem zostaje na dłużej i tak jak pani napisała, „no cholera nie da się wciągnąć”. Super pani wygląda. Zdrówka dla pani i maleństwa.

Uwielbiam panią. Tak właśnie wygląda kobieta po ciąży i nie należy się tego wstydzić. Serdecznie pozdrawiam.

Musimy przyznać, że Agnieszka Sienkiewicz wykazała się niemałą odwagą i co najważniejsze – wygląda pięknie!

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz pozuje topless. Fani nie mogą oderwać od niej oczu!

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów