Agnieszka Sienkiewicz w nowej fryzurze. Wygląda zupełnie inaczej. Nie wszyscy zachwyceni. "Podziwiam odwagę"

Katarzyna Leszczyńska 27.10.2017
Agnieszka Sienkiewicz
Fotografia: Instagram/Agnieszka Sienkiewicz

Zmiana jest naprawdę ogromna. 

Agnieszka Sienkiewicz od roku jest szczęśliwą mamą i poświęca się bardzo swojej rodzinie. Aktualnie, jeżeli chodzi o aktorstwo, kojarzona jest przede wszystkim z rolą pewnej siebie Doroty w serialu „Przyjaciółki”. Gwiazda nie pojawia się często na tzw. ściankach i bardzo chroni swoją prywatność. Od czasu do czasu wstawia jednak zdjęcia na Instagrama. Ostatnio zaskoczyła swoich fanów nową fryzurą.

Agnieszka postawiła na bardzo odważną zmianę. Wyraźnie skróciła włosy, a jej fryzura stała się bardziej chłopięca. Trzeba przyznać, że wygląda na całkiem odmienioną. Do tej pory jej włosy były bardziej kobiece, aktorka często decydowała się na ich kręcenie. Teraz nadszedł czas na zmiany.

Nie wszyscy fani są zachwyceni

Sienkiewicz opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze na Instagramie. Wielu fanów zachwyca się wyglądem aktorki. Pojawiło się bardzo dużo komentarzy typu: „ładnemu we wszystkim ładnie”. Są też jednak niepochlebne głosy. Nie wszystkim nowy, chłopięcy wygląd idolki przypadł do gustu. Swoje niezadowolenie internauci wyrazili w komentarzach.

O nie. Gdzie te piękne włosy?

Wolę Panią w długich, ale podziwiam za odwagę.

Mam nadzieję, że to do roli, bo w innym przypadku zmiana na minus.

Po komentarzach widać, że fani aktorki nie są zachwyceni tą zmianą. Inni pocieszają się, że „włosy nie ręka, odrosną”. Każda kobieta co jakiś czas lubi zmiany, nic więc dziwnego, że i Agnieszka zdecydowała się na metamorfozę. Jej nowa fryzura na pewno zaskoczyła wszystkich.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów