Agnieszka Sienkiewicz przerażona swoją najnowszą okładką! "Graficy się zagalopowali"

Paulina Ermel 06.12.2018
Agnieszka Sienkiewicz
Fotografia: instagram.com/agnieszka_sienkiewicz_official/

Aktorka wrzuciła na Instagram zdjęcie gazety, na okładce której pozuje. Niestety efekt nie bardzo jej się spodobał. I chyba nie ma się co dziwić.

Agnieszka Sienkiewicz to jedna z głównych postaci serialu "Przyjaciółki". Aktorka znalazła się ostatnio na okładce gazety "Program TV", w którym można przeczytać m.in., co się będzie działo dalej z jej bohaterką. Sienkiewicz wrzuciła zdjęcie gazety do sieci, gdyż sama nie mogła uwierzyć, co z jej twarzą zrobili tu graficy. Sami zobaczcie.

Agnieszka Sienkiewicz padła ofiarą Photoshopa

Agnieszka Sienkiewicz "pochwaliła się" swoją najnowszą okładką w mediach społecznościowych. Jak podaje portal Onet, gdyby nie fakt, że została na niej podpisana... nie rozpoznałaby siebie samej na zdjęciu!

Jakby ktoś pytał to chwalę się okładką... Dobrze, że podpisali, bo mogłabym nie zauważyć, że jest "fejm". Ja wiem, że jestem ambasadorką produktów na wzmocnienie włosów, ale ciut graficy się zagalopowali, nie sądzicie?

Wszystko przez to, co graficy zrobili z fryzurą aktorki. Na zdjęciu z okładki wygląda ona nienaturalnie, wręcz jest przerysowana! Nic dziwnego, że gwieździe nie przypadła ona do gustu - na co dzień preferuje trochę inną fryzurę.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy dotyczących pracy grafików.

Mocny tapir

Leciutko push-up

O matko...

A jak wam się podobała dzieło grafików?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

W 2018 roku wiele gwiazd zdecydowało się na spektakularne metamorfozy! Które z nich wypadły najlepiej? Zobaczcie, jakie fryzury królowały w 2018 roku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów