Robert Lewandowski skomentował decyzję Agnieszki Radwańskiej o zakończeniu kariery

Hanna Skowron 15.11.2018
Robert Lewandowski
Fotografia: RAFAL OLEKSIEWICZ/REPORTER

Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski zamieścił wpis na Twitterze.

Agnieszka Radwańska kończy z tenisem! Polka uzasadniła swoją decyzję problemami zdrowotnymi. Internauci i znani ze świata show-biznesu pospieszyli z podziękowaniami dla najwybitniejszej polskiej tenisistki.

"Isi" nie zobaczymy już na zawodowych kortach. 29-letnia krakowianka miała problemy ze zdrowiem i ustabilizowaniem formy, przez co spadła w rankingu WTA. W trosce o swoje zdrowie, z pełną świadomością obciążenia, jakie niesie rywalizacja na tak wysokim poziomie, nie jestem już w stanie zmobilizować swojego organizmu do jeszcze większej eksploatacji - napisała w mediach społecznościowych.

Internauci dziękują Polce za promowanie naszego kraju na światowych kortach. Decyzja Radwańskiej poruszyła sportowców, aktorów i polityków. "Isi" podziękowali m.in. Andy Murray, Novak Djokovic, prezes PZPN Zbigniew Boniek oraz prezydent Andrzej Duda. Dołączył do nich kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski Robert Lewandowski

To była ogromna przyjemność i duma móc śledzić Twoje sukcesy na najsłynniejszych kortach. Dziękujemy za te emocje! - napisał na Twitterze polski napastnik.

Radwańska kończy zawodową karierę, jednak nie zamierza rozstawać się z tenisem. Czym się teraz zajmie? Czas pokaże.

Odkładam rakietę i żegnam się z tourem, ale nie z tenisem. Tenis jest i zawsze będzie pełnił w moim życiu wyjątkową rolę. Czas na nowe wyzwania, nowe pomysły, mam nadzieję równie ekscytujące jak te na korcie - napisała Radwańska.

Życzymy sukcesów!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Celebryci mają swoje przyzwyczajenia. Niektóre z nich są naprawdę dziwne!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów