Agnieszka Radwańska jest w ciąży? Nowe zdjęcie nie pozostawia wątpliwości

Hanna Skowron 27.12.2018
Agnieszka Radwańska
Fotografia: instagram.com/aradwanska

Tenisistka podzieliła się z fanami wymownym zdjęciem. Gratulują jej w komentarzach!

W listopadzie tego roku Agnieszka Radwańska ogłosiła, że kończy karierę. Uzdolniona polska tenisistka kontynuowała karierę przez ostatnie 13 lat. Kilkanaście lat wyczerpujących treningów nadwyrężyło jej organizm i postanowiła skończyć z uprawianiem sportu.

Gwiazda wciąż regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia ze swojego życia prywatnego i może liczyć na komentarze wciąż kibicujących jej fanów. Ostatnia fotografia wzbudziła niemałe zainteresowanie. Internauci zaczęli gratulować Agnieszce... ciąży!

Agnieszka Radwańska w ciąży

Nowe zdjęcie podsyciło tylko spekulacje, że decyzja o zakończeniu kariery wcale nie musiała być podyktowana przemęczeniem organizmu. Niektórzy od początku sądzili, że tenisistka przymierza się do założenia rodziny.

Sportsmenka zamieściła w sieci zdjęcie, na którym pozuje na tle iluminacji na krakowskim rynku. Szlafrokowy płaszcz podkreślił nieco zaokrąglony brzuszek gwiazdy! Fani od razu zaczęli jej gratulować w komentarzach.

Kwitniesz w tej ciąży!

Gratulacje

Jesteś w ciąży? Świetna wiadomość!

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Niektóre z gwiazd uczyniły z mediów społecznościowych źródło zarobku. Zastanawialiście się kiedyś, które z nich zarabiają na Instagramie najwięcej? Mamy dla was odpowiedź!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów