Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię córki! "Najlepszy wybór"

Agnieszka Kaczorowska ze swoją małą córeczką Emilką w beciku
Fotografia: Instagram/Agnieszka Kaczorowska-Pela

Agnieszka Kaczorowska długo zwlekała z podaniem imienia córeczki. Teraz jednak zdecydowała się zaspokoić ciekawość fanów. Okazuje się, że postawiła na klasykę.

Agnieszka Kaczorowska 26 lipca została mamą. Tancerka długo wyczekiwała swojej pociechy, skrupulatnie dzieląc się informacjami o przebiegu ciąży ze swoimi fanami. Po narodzinach dziecka również dzieliła się radosnymi chwilami, jednak wciąż nie znaliśmy imienia jej córeczki. Teraz wszystko wyszło na jaw! Imieniem dziecka pochwaliła się sama Kaczorowska, publikując poruszający post dla swoich fanów. Serialowa "Bożenka" postawiła na klasykę.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska zdobyła się na intymne wyznanie. "Rodziłam siłami natury!" 

Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię córki

To pierwsze dziecko Agnieszki Kaczorowskiej i jej męża, Macieja Peli. Nic więc dziwnego, że nie chcieli od razu zdradzać wszystkich informacji na jego temat. Tuż po porodzie dowiedzieliśmy się jedynie, że tancerka powitała na świecie córeczkę.

Teraz Kaczorowska postanowiła zaspokoić ciekawość fanów, którzy wypytywali ją o imię dziewczynki. Zdradziła też, jak sami się do niej zwracają.

Żeby zaspokoić waszą ciekawość, dzielimy się tym, co możemy i nie stanowi zagrożenia. Przedstawiamy wam nasze wszystko, nasz cud, nasz największy skarb. Oto Emilia Pela. Na razie po prostu Emilka, a dla nas najczęściej Emi - napisała dumna mama.

W komentarzach posypały się zachwyty nad imieniem dziecka. Trzeba przyznać, że Agnieszka postawiła na klasykę, co rzadko zdarza się obecnie w show-biznesie.

Najpiękniejsze imię świata.

Emilia, tak zwyczajnie, tak ładnie, tak normalnie.

Super. Takie zwykłe, a jednak piękne imię.

Najlepszy wybór. Emilki są super.

A jak wam podoba się takie imię?

Zobacz także: Kaczorowska wyszła ze szpitala. Pochwaliła się prezentem od męża

Agnieszka Kaczorowska postawiła na klasykę, ale nie wszystkie gwiazdy zdecydowały się na taki krok. Oni postanowili oryginalnie nazwać swoje dzieci.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów