Kaczorowska tak wyglądała rok temu. Podczas sylwestra zachwyciła figurą.Tak szczupła jeszcze nie była

Katarzyna Leszczyńska 02.01.2018
Agnieszka Kaczorowska
Fotografia: EAST NEWS

W kreacjach sylwestrowych przykuła uwagę wszystkich.

Mamy już drugi dzień nowego roku, media zatem obiegły zdjęcia sylwestrowych kreacji gwiazd. Dużą uwagę w tym roku przykuła Agnieszka Kaczorowska, która poprowadziła Sylwestrową Moc Przebojów 2017 w Katowicach. Jeszcze kilkanaście miesięcy temu media rozpisywały się nad nieco krąglejszymi kształtami tancerki, która występowała w "Tańcu z Gwiazdami". Teraz debatują nad jej nową figurą, która jest znacznie szczuplejsza. 

Tancerka po raz kolejny poprowadziła wraz ze znanymi prezenterami Polsatu, m.in.: Pauliną Sykut-Jeżyną, Maciejem Dowborem i Krzysztofem Ibiszem, Sylwestra organizowanego przez stację. Zaprezentowała się w trzech kreacjach. Każda podkreślała jej zgrabną figurę. Największą uwagę przykuła jej wąska talia w długiej, złotej sukni oraz odstające obojczyki w metalicznej kreacji z odsłoniętym ramieniem.

Agnieszka Kaczorowska podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów
Fotografia: EAST NEWS

Fani są zachwyceni sylwestrowym wizerunkiem Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska na Instagramie pochwaliła się fanom zdjęciem w jednej z sylwestrowych stylizacji. Internauci byli zachwyceni jej wyglądem, przede wszystkim mocnym, podkreślającym kolor jej oczu makijażem. Tancerka napisała również długi post, w którym streściła, dlaczego 2017 rok był dla niej bardzo ważny. W komentarzach posypały się komplementy i życzenia.

Aga, cudownie wyglądasz.

Wyglądasz odlotowo, pełen luz przed kamerami.

Petarda, a raczej fajerwerka.

Szczupła sylwetka i doskonała charakteryzacja dodały tancerce pewności siebie. Zachwyciła zarówno swoich fanów, jak i telewidzów. Podobają wam się jej sylwestrowe stylizacje? Poniżej zdjęcia tancerki z kwietnie tego roku i obecne.

Agnieszka Kaczorowska w "Tańcu z Gwiazdami"
Fotografia: Agnieszka Kaczorowska w kwietniu 2017/ EAST NEWS
Agnieszka Kaczorowska podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów
Fotografia: EAST NEWS
Agnieszka Kaczorowska w sylwestrowej stylizacji
Fotografia: Instagram/Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska i inni prezenterzy Polsatu podczas Sylwestra
Fotografia: Instagram/Maciej Dowbor
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów