Kaczorowska pokazała zdjęcia z podróży poślubnej. Jakie widoki!

Paulina Ermel 14.09.2018
Agnieszka Kaczorowska
Fotografia: instagram.com/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem Maćkiem Pelą od razu po ślubie wyruszyła w podróż. Gdzie wyjechała i jak się bawi? Musicie zobaczyć te zdjęcia!

Zaledwie kilka dni temu Agnieszka Kaczorowska podzieliła się z fanami radosną nowiną - tancerka wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest Maciek Pela. Młoda para od razu po uroczystości wybrała się w podróż poślubną. Teraz zarówno na instagramowym profilu Agnieszki, jak i Maćka pojawiają się zdjęcia z egzotycznych... Seszeli! Zobaczcie.

Agnieszka Kaczorowska w podróży poślubnej

Agnieszka Kaczorowska i Maciek Pela wypoczywają właśnie na egzotycznych Seszelach, a dokładnie na luksusowej wyspie Mahe. Tancerka napisała na swoim instagramowym profilu, że tutaj ich podróż się zaczyna. Nie wiadomo czy i gdzie pojadą dalej. Jedno jest pewne - para korzysta z kąpieli słonecznych i tych w turkusowej wodzie. Do tego zwiedza egzotyczne wyspy i próbuje tamtejszych przysmaków.

Pod zdjęciami pary posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani są zachwyceni krajobrazami, ale zwracają też uwagę na to, że Agnieszka i Maciek wyglądają na bardzo szczęśliwych i zakochanych.

Wyglądacie razem cudownie, udanej podróży poślubnej życzę

Uwielbiam was oglądać

Ślub Agnieszki Kaczorowskiej i Maćka Peli odbył się w malowniczej Toskanii. Para powiedziała "tak" w obliczu najbliższych. Panna młoda miała na sobie 3 suknie projektu Violi Piekut.

Zobacz także: Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów