Kaczorowska wyszła ze szpitala. Pochwaliła się prezentem od męża

Zuzanna Morska 31.07.2019
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela
Fotografia: VIPHOTO/East News

Świeżo upieczona mama i jej córeczka są już w domu. Zobaczcie, jaki prezent przygotował dla nich szczęśliwy Maciej Pela!

26 lipca Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela zostali rodzicami. Radosną nowiną pochwalili się na Instagramie - wrzucili do sieci zdjęcia ze szpitala i urocze wpisy, z których wynika, że ich życie wywróciło się do góry nogami.

Wygląda na to, że rodzinka może się wreszcie sobą nacieszyć. Kaczorowska i jej córka wyszły ze szpitala i już odpoczywają w domu. Tancerka pochwaliła się zdjęciami z dzieckiem i pokazała fanom, jaką niespodziankę przygotował dla niej mąż.

Agnieszka Kaczorowska wyszła ze szpitala

Poprzedni rok był dla Agnieszki Kaczorowskiej rokiem przełomów. Tancerka wyszła za mąż za miłość swojego życia. Niedługo później zakochani poinformowali, że spodziewają się dziecka. Córka pary przyszła na świat pod koniec lipca tego roku.

Przez całą ciążę Kaczorowska pozostawała w kontakcie ze swoimi obserwatorami - wrzucała do sieci zdjęcia rosnącego brzuszka, założyła też kanał na Youtube.com, na którym poruszała ważne dla przyszłych mam tematy.

W sieci nie mogło też zabraknąć zdjęć pociechy tancerki i jej męża. Po powrocie do domu Kaczorowska zrobiła swoim fanom kolejną niespodziankę - pokazała córeczkę i zdradziła, jak w domu przywitał je mąż i tata.

Świeżo upieczona mama otrzymała ogromny bukiet różowych róż. W krótkim nagraniu na Instastory podziękowała też za moc życzeń, jakie spłynęły do niej i jej męża. Dodała, że dopiero teraz zaczyna się ich prawdziwa przygoda.

Nam nie pozostaje nic innego, jak dołączyć się do gratulacji i życzeń.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów