Agnieszka Kaczorowska urządza pokój dla córki. Zobaczcie, co się w nim znajdzie!

Zuzanna Morska 19.09.2019
Agnieszka Kaczorowska
Fotografia: instagram.com/agakaczor

Tancerka wróciła z wakacji i teraz wykańcza nowy dom. Zobaczcie, co znajdzie się w pokoju jej ukochanej córeczki.

Agnieszka Kaczorowska ma za sobą rok pełen wrażeń! Gwiazda wyszła za mąż i doczekała się narodzin córeczki! Prócz tego wciąż rozwija swoją szkołę tańca i prowadzi inne projekty.

Tancerka niedawno wybrała się z rodziną na wakacje do słonecznych Włoch. Gwiazda wraz z mężem i córką zwiedziła bajkową Toskanię i naładowała baterie na kolejne miesiące. Po powrocie zajmuje się wychowywaniem Emili, ale też powoli wraca do obowiązków zawodowych. Prócz tego zajmuje się wykańczaniem nowego domu!

Agnieszka Kaczorowska urządza pokój dla córki

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się ostatnio zdjęciami, z których wynika, że zajmuje się obecnie wykańczaniem domu. Gwiazda wyznała, że najprzyjemniej wyposaża się pokój córeczki.

Tancerka pokazała nawet, jakie elementy do pokoju Emilki wybrała. Są to przyjemne produkty w pastelowych kolorach - przeważają różowe i szare barwy. Wszystkie pochodzą ze sklepu internetowego Mamaville.pl.

Fani Agnieszki są zachwyceni jej wyborami, o czym dali znać w komentarzach.

Dobry wybór.

Piękne!

Ale cudowne!

A jak wam się podobają te elementy?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.        

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów