Agnieszka Kaczorowska przeżyła dramat! Ktoś groził jej córce

Agnieszka Kaczorowska w czarnej sukience z pomalowanymi na czerwono paznokciami odgarnia włosy
Fotografia: Instagram/Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska nie pokazuje twarzy swojej córeczki. Okazuje się, że ma ku temu bardzo ważny powód. Gwiazda przyznała, że ktoś groził jej dziecku!

Agnieszka Kaczorowska, odkąd została mamą, chętnie dzieli się ze swoimi fankami poradami na temat macierzyństwa. Wzięła sobie to do serca do tego stopnia, że już w ciąży założyła w tym celu kanał w serwisie YouTube. Również na Instagramie tancerka chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami i radami. Okazuje się jednak, że aktywność w mediach społecznościowych nie wyszła jej na dobre. Kaczorowska szczerze przyznała, że ktoś groził jej córeczce!

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Fani: "Buzia ta sama od lat"

Agnieszka Kaczorowska przyznała, że ktoś groził jej córeczce

Wielu rodziców w polskim show-biznesie stara się dbać o wizerunek swoich dzieci. Agnieszka Kaczorowska nie jest wyjątkiem i do tej pory czujnie skrywała twarz swojego maleństwa.

Okazuje się, że tancerka ma ważny powód, dla którego nie zdecyduje się na razie na ukazanie twarzy córeczki.

Jak na razie podjęłam decyzję, że nie będę pokazywała wizerunku mojego dziecka. To się powiązało z tym, że pojawiły się jakieś groźby w stosunku do mojego dziecka na moim Instagramie. To mi zapaliło lampkę. Ma być przede wszystkim bezpieczna, więc nie chcę, żeby wiedzieli, jak wygląda jej twarzyczka - mówi Agnieszka Kaczorowska.

Naprawdę trudno się jej dziwić. Każda mama chce dla swojego dziecka jak najlepiej.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska szczera jak nigdy dotąd. "Jestem zazdrosną żoną"

Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego dziecka. Czasami niektórzy nawet przesadzają z uszczęśliwianiem swojej pociechy. A nadopiekuńcza mama nie sprawi, że maluchy wyrosną na zadowolonych z życia ludzi. Biorąc udział w naszym quizie, dowiesz się czy jesteś nadopiekuńczą mamą!  

Młoda matka przytula swoją córkę.
Rozwiąż quiz

Czy jesteś nadopiekuńczą mamą?

Młoda matka przytula swoją córkę.

1. Twoja najmłodsza pociecha jest:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów