Agnieszka Kaczorowska skrytykowana za zdjęcie z muzeum! Internauci są zniesmaczeni

Paulina Ermel 31.10.2018
Agnieszka Kaczorowska
Fotografia: instagram.com/agakaczor

Tancerka wybrała się do Muzeum II Wojny Światowej. Uwadze jej obserwatorów nie uszedł jeden szczegół.

Agnieszka Kaczorowska chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Od czasu, kiedy wyszła za mąż, wzbudza jeszcze większe zainteresowanie fanów. Ostatnio gwiazda zamieściła na instagramowym profilu zdjęcie z wyprawy do Muzeum II Wojny Światowej. Internautom nie spodobało się z jednego powodu.

Agnieszka Kaczorowska zdenerwowała internautów

Agnieszka zamieściła w sieci zdjęcie z muzeum, na którym pozuje w krótkiej wzorzystej sukience i długich kozakach. Opatrzyła je podpisem: "Wczoraj bardzo spontanicznie udało nam się odwiedzić Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Myślę, że jest to dobry moment, aby wspomnieć o tym miejscu właśnie teraz, przed zbliżającym się świętem... To muzeum skłania do refleksji każdego! Liczby huczą w głowie jeszcze długo po wyjściu. Ogromna dawka wiedzy pokazana w niezwykle interesujący sposób. I nawet jak nie jesteś fanem szczegółowego zgłębiania historii, to w tym miejscu zadajesz sobie ciągle nowe pytania... Z jednej strony można poczuć się przytłoczonym, a z drugiej zafascynowanym. Zwłaszcza naszą polską niezniszczalnością. Zdecydowanie najciekawsze muzeum w jakim byłam. Polecam każdemu, nie tylko tym co akurat są przed sprawdzianem z historii".

Uwadze fanów nie uszedł jednak fakt, że na zdjęciu z takiego miejsca Kaczorowska... oznaczyła marki ubrań, które miała na sobie podczas wycieczki. I właśnie to tak rozjuszyło jej obserwatorów. Dali o tym znać w szczerych komentarzach.

To chyba nie miejsce na pokazywanie ciuchów

O co tu chodzi? O muzeum czy o siebie, sukienkę, kozaki? Bo połączenie jednego i drugiego mnie zniesmacza

Kaczorowska postanowiła odpowiedzieć na te komentarze.

Ogromna różnica między zdjęciem na białej ścianie, a zdjęciem z grobami w tle. Ponadto czytanie ze zrozumieniem pozwala dowiedzieć się o co chodzi

I dodała, że marki ubrań oznacza z wygody, gdyż później dostaje masę zapytań o to, co ma na sobie.

Rzeczywiście jest to powód do przyczepiania się? Jak sądzicie?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Gwiazdy zarabiają na mediach społecznościowych. W jaki sposób? Ile? Przygotowaliśmy dla was zestawienie tych osób, które radzą sobie na Instagramie najlepiej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów