Agnieszka Kaczorowska pozuje z córką w chuście. Wylała się na nią fala krytyki. W jej obronie stanął mąż

Julia Pandecka 11.09.2019
Agnieszka Kaczorowska na skałach nad morzem w granatowej sukience i w okularach przeciwsłonecznych
Fotografia: Instagram/Agnieszka Kaczorowska-Pela

Agnieszka Kaczorowska często spotyka się z falą krytyki ze strony internautów. Teraz powodem do hejtu stało się jej wakacyjne zdjęcie z córeczką.

Agnieszka Kaczorowska w lipcu urodziła córeczkę. Od tamtej pory chętnie dzieli się z fanami informacjami na temat dziecka, a także zdjęciami upamiętniającymi chwile spędzone w rodzinnym gronie. Jak to na Instagramie bywa, w związku z tym często spotyka się z krytyką ze strony innych matek. Ostatnio Agnieszka wybrała się z córeczką i mężem do Włoch. Tam wypoczywają i zwiedzają. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z dzieckiem... w chuście. To nie wszystkim się spodobało.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska wybrała się w podróż z noworodkiem. Jeden szczegół przykuł uwagę fanów

Agnieszka Kaczorowska skrytykowana za zdjęcie z dzieckiem

Na zdjęciu widzimy Agnieszkę Kaczorowską na tle wodospadu. Aktorka ma na sobie okulary przeciwsłoneczne, a w rękach trzyma dziecko.

Mała Emilka ubrana jest w chustę. Tę technikę noszenia dzieci rodzice wybierają coraz częściej. Internautkom nie spodobało się jednak to, jak swoją córkę trzyma Kaczorowska.

Polecam zasięgnąć porady, jak się nosi dziecko w chuście. Jaką to dziecko ma pozycję? A jakbyś się przewróciła? (...) Żal bardzo córeczki.

Chusty są niebezpieczne, bo jak się potkniesz i przewrócisz, to dziecko główką uderzy w ziemię i będzie nieszczęście. 

Agnieszce oberwało się także za to, że wędrowała z dzieckiem po kamieniach w klapkach. Na słowa krytyki ostatecznie postanowił odpowiedzieć mąż tancerki, Maciej Pela.

Wędrówka trwała całe cztery minuty, ścieżką wyłożoną betonową płytą... Od parkingu pod wodospad. Wychodzenie z dzieckiem na spacer po krzywych polskich chodnikach to też niebezpieczny wybór?

Niestety na Instagramie nie zawsze jest widoczna "szersza perspektywa".

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska zdobyła się na intymne wyznanie. "Rodziłam siłami natury"!

Agnieszka i Maciej postawili na tradycyjne imię dla swojej córeczki. Te gwiazdy poszły w zupełnie innym kierunku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów