Agnieszka Kaczorowska błyskawicznie wróciła do formy po ciąży. Zdradziła, jak to zrobiła!

Zuzanna Morska 11.10.2019
Agnieszka Kaczorowska
Fotografia: instagram.com/agakaczor

Tancerka zaledwie 2 miesiące temu została mamą. Zobaczcie, jak szybko wróciła do formy sprzed ciąży.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pod koniec lipca po raz pierwszy zostali rodzicami. Wówczas na świat przyszła ich córeczka Emilia. Od tamtej pory gwiazda skupia się głównie na dziecku i życiu rodzinnym. Ale powoli też wraca już do pracy!

Niedawno gwiazda pojawiła się na imprezie JOY Influencer Roku 2019, na której zaprezentowała rewelacyjną figurę - po ciąży ani śladu! Jak ona to zrobiła? Zobaczcie!

Agnieszka Kaczorowska schudła po ciąży

Agnieszka Kaczorowska na gali organizowanej przez magazyn "JOY" zaprezentowała się w obcisłych spodniach z wysokim stanem i dopasowanej cekinowej bluzce. Taki strój podkreślił jej szczupłą sylwetkę.

Jak udało jej się w tak krótkim czasie wrócić do figury sprzed ciąży? Opowiedziała o tym w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Jestem bardzo szczęśliwa, więc mam nadzieję, że to przekłada się na mój wygląd. (…) Ciało przetrenowane od 6 roku życia jest zupełnie innym ciałem i nie można tego porównywać z osobą, która nigdy nic nie trenowała - powiedziała Kaczorowska.

Następnie tancerka dodała, że najważniejsze jest, aby w ciąży ćwiczyć! To właśnie taki sposób pozwoli szybko pozbyć się kilogramów po porodzie.

Bardzo zachęcam wszystkie kobiety do tego, aby ćwiczyć w ciąży, tańczyć w ciąży i żeby nie leżeć. Żeby nie traktować ciąży jako choroby. Chyba, że ktoś ma jakieś przeciwwskazania. Jeżeli wszystko jest w porządku, ruszać się jak najwięcej, bo wtedy to ciało szybko wraca do formy – wyznała.

Wygląda na to, że warto się do tej rady zastosować.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów