Agnieszka Kaczorowska przeżyła dramat przez rolę w „Klanie”. Jak wspomina to dziś?

Sandra Banach 19.06.2019
Agnieszka Kaczorowska
Fotografia: Instagram.com/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska opublikowała zdjęcie z 1999 roku. To właśnie wtedy aktorka rozpoczęła swoją przygodę z serialem „Klan”. Gwiazda z tej okazji zdecydowała się na intymne wyznanie! 

Agnieszka Kaczorowska na Instagramie udostępniła swoje zdjęcie sprzed 20 lat. Gwiazda dodała, że to właśnie w tamtym momencie życia rozpoczęła pracę na planie serialu „Klan”, a także przygodę z tańcem. Jak aktorka wspomina czas, w którym wcielała się w serialową „Bożenkę”?

Agnieszka Kaczorowska 20 lat na planie „Klanu”

Dokładnie 20 lata temu Kaczorowska rozpoczęła pracę nad serialem „Klan”. W tym samym czasie zaczęła też trenować taniec. Aktorka zdradziła, jak wyglądało jej dzieciństwo i jakie umiejętności zyskała dzięki pracy w znanej produkcji:

Praca na planie od najmłodszych lat pozwoliła mi w sposób naturalny pozyskać wiele umiejętności - tych czysto zawodowych, ale także tych personalnych. Praca wśród dorosłych zawsze dawała mi dużo dojrzałości. Często dziennikarze pytają mnie czy nie straciłam dzieciństwa... a ja głośno odpowiadam, że NIE! Po prostu moje dzieciństwo wyglądało zupełnie inaczej – napisała tancerka.

Gwiazda zapewniła wszystkich, że miała też czas na zabawę z innymi dziećmi i była szczęśliwa. Kaczorowska zdradziła jednak, że nie zawsze było łatwo i przez moment chciała odejść z obsady:

W Klanie gram nadal i choć były trudne momenty, że w nastoletnim życiu chciałam nieraz zrezygnować, głównie przez przykrości, które mnie spotykały ze strony rówieśników, to dziś czuję, że jest to #neverendingstory. Cieszę się, że „przypadek” przez który znalazłam się w obsadzie otworzył mi drzwi do świata telewizji i pozwolił niesamowicie się rozwijać, sięgając przez lata po kolejne projekty – dodała aktorka.

Agnieszka Kaczorowska zdradziła także, że jest z siebie dumna, a dokładnie z tego, że pomimo młodego wieku ma już 20 lat doświadczenia.

Pamiętacie początki Agnieszki Kaczorowskiej w „Klanie”?

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska w ciążowej sesji. Zdjęcia skomentował jej mąż!

Rozwiąż quiz

Czy rozpoznasz popularne seriale po jednym kadrze? Tylko 1 na 5 osób zdobywa max punktów

Serial QUIZ
Fotografia: YouTube.com/Netflix

1. Z jakiego serialu pochodzi ten kadr:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów