Agnieszka Kaczorowska zamieściła w sieci urocze zdjęcie z mężem!

Zuzanna Morska 25.09.2019
Agnieszka Kaczorowska
Fotografia: instagram.com/agakaczor

Świeżo upieczona mama wybrała się z mężem i córką na spacer. Zobaczcie, jakie zdjęcie zrobili w trakcie tego pięknego dnia!

Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż Maciej Pela pod koniec lipca zostali rodzicami. Tancerka urodziła córeczkę, która zawojowała jej świat. Od tamtej pory gwiazda zamieszcza w sieci zdjęcia z pociechą i dzieli się poradami na temat macierzyństwa ze swoimi obserwatorkami.

Każdą wolną chwilę Kaczorowska poświęca córce i mężowi. Zobaczcie, jak jeden ze słonecznych dni spędzili całą rodziną.

Agnieszka Kaczorowska pozuje z mężem

Agnieszka Kaczorowska świętowała niedawno pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji wybrała się z mężem i córką do bajkowych Włoch. Para nie zagościła na południu Europy zbyt długo, gdyż tutaj czekają na nich obowiązki.

Niedawno tancerka i jej mąż kupili dom, i właśnie zajmują się jego wyposażaniem. W dodatku Kaczorowska powoli szykuje się do powrotu do obowiązków zawodowych. Dlatego każda chwila z mężem i córką jest dla niej bezcenna.

Małżonkowie postanowili spędzić jeden z ostatnich ciepłych dni na świeżym powietrzu. Zabrali córkę na spacer i zrobili sobie urocze zdjęcie, które zachwyciło fanów.

Piękni.

Ślicznie wyglądacie kochani.

Pięknie razem wyglądacie - pisali fani w komentarzach.

A jak wam się podobają w takim wydaniu?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów