Agnieszka Kaczorowska powiedziała, kto ją sponsoruje. Jej szczera odpowiedź was zaskoczy!

Julita Buczek 18.06.2019
kaczorowska agnieszka
Fotografia: Instagram @agakaczor

Agnieszka Kaczorowska umiejętnie odpowiedziała na hejt. Co na to jej fani?

Agnieszka Kaczorowska już niedługo zostanie mamą. Z tej okazji postanowiła opublikować na swoim koncie na Instagramie piękną sesję z mężem. Zdradziła również, kto ją sponsoruje podczas ciąży.

Kaczorowska opowiada o swoim sponsorze

Tancerka oraz jej mąż już nie mogą doczekać się przyjścia na świat ich potomka. Przez całą ciążę Agnieszka publikowała na swoim koncie na Instagramie fotografie przedstawiające ją w stanie błogosławionym. Kaczorowska oraz Pela postanowili zapozować na wspólnym zdjęciu i odpowiedzieć na hejt, który czekał na nich w komentarzach. Fani zarzucali im, że każde ich zdjęcie jest sponsorowane. Celebrytka odpowiedziała na złośliwe wpisy i ujawniła, kto jest jej sponsorem!

To zdjęcie jest sponsorowane. Sponsorem jest miłość we współpracy z poczuciem szczęścia. Kto nie lubi takich “sponsorowanych” zdjęć, bo „prywata sprzedana” to proszę nie komentować, a najlepiej odfollowować. I spokojnie. „Hajs się zgadza”. Tylko nie wiem kto płaci… – wyznała na swoim koncie na Instagramie.

Fotografia w kilkanaście godzin zebrała ponad 14 tysięcy polubień. Pod sesją zdjęciową pojawiło się bardzo dużo pozytywnych komentarzy, które wspierają przyszłą mamę.

Podoba ci się odpowiedź Agnieszki?

Zobacz także: Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek. Poród jest już naprawdę blisko!

Niektóre polskie gwiazdy mają bujną wyobraźnię, jeśli chodzi o nadawanie imion swoim dzieciom. Poznajcie te najbardziej oryginalne imiona.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów