Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Fani: "Buzia ta sama od lat"

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcia sprzed lat.
Fotografia: Instagram/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się podzielić z fanami swoimi przemyśleniami. Przy okazji pokazała, jak wyglądała w dzieciństwie i jako nastolatka.

Agnieszka Kaczorowska przez lata była tancerką. Pasja została odłożona na bok, gdy celebrytka dowiedziała się o ciąży. Po porodzie znów wróciła do pracy - tym razem jednak w mediach społecznościowych, przede wszystkim na Instagramie. Teraz Agnieszka postanowiła opisać swoją przygodę w roli profesjonalnej tancerki. Przy okazji opublikowała kilka archiwalnych zdjęć.

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcia z dzieciństwa i młodości

Agnieszka od początku traktowała konkursy taneczne bardzo poważnie. Wysiłek się opłacił - już w 2010 osiągnęła swoje największe marzenie.

Trenowałam z klapkami na oczach. Prawie nic innego w życiu się nie liczyło. Gdy miałam wybierać pomiędzy treningiem a snem, nauką czy wyjściem z przyjaciółmi… zawsze wygrywał taniec! Byłam bardzo wymagająca i krytyczna w stosunku do siebie. To wszystko przez marzenia, które pojawiły się już w pierwszych latach… że chcę być najlepsza, że chcę być Mistrzynią Świata. Osiągnęłam swój cel w 2010 roku - opisuje swoją drogę do celu Agnieszka Kaczorowska.

W kolejnym poście celebrytka podkreśliła, że choć "zawsze była i zawsze będzie tancerką", teraz z radością odkrywa siebie w całkiem innych rolach.

Zdjęcia z młodości gwiazdy szczególnie zwróciły uwagę jej fanów. Najwcześniejsza fotografia pochodzi z 1998 roku - celebrytka miała wtedy zaledwie 6 lat.

Od dziecka ciężko pracowałaś. Taniec, serial, szkoła... Tak naprawdę tylko ty wiesz, ile serca i wysiłku włożyłaś. Myślę, że bardzo zasłużyłaś na to, co teraz masz. Gratuluję! Ogromny szacun za pracowitość, samozaparcie i twardy tyłek. Samych sukcesów.

Buzia ta sama od lat! Jak to możliwe?

Jaka słodka Agusia, jak była mała! Teraz to piękna kobieta.

Rok 2000 - piękne zdjęcie! - komentują internauci.

A wam jak się podoba?

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska szczera jak nigdy dotąd. „Jestem zazdrosną żoną”

Z którą WAG powinieneś udać się na mecz? Sprawdź odpowiedź w naszym quizie!

Anna i Robert Lewandowscy
Rozwiąż quiz

Z którą polską WAG powinieneś wybrać się na mecz?

Anna i Robert Lewandowscy

1. Którą z tych dyscyplin sportowych (nie licząc piłki nożnej) lubisz najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów