Kaczorowska pokazała wnętrze nowego domu. Fani są zachwyceni i proszą o więcej

Łucja Siennicka 27.11.2019
Agnieszka Kaczorowska
Fotografia: Instagram/@agakaczor

Agnieszka Kaczorowska ujawniła, jak wygląda jej łazienka. Serialowa Bożenka pokazała już wcześniej jeden z elementów pokoju. Tym razem zachwyciła internautów, którzy domagają się więcej zdjęć.

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się jakiś czas temu, że kupiła mieszkanie. Niedługo potem doczekała się dziecka. Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje kulisy swojego prywatnego życia. Wszystko wskazuje na to, że z mężem Maciejem Pelą mają już wykończone mieszkanie.

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wygląda jej łazienka

Agnieszka Kaczorowska niedawno wprowadziła się do swojego nowego mieszkania. Gwiazda od czasu do czasu nieśmiało pokazuje wnętrza. Najchętniej udostępnia fotografie, na których można zobaczyć jej łazienkę.

Trzeba mieć dużo cierpliwości do tego wszystkiego, bo jest dużo rzeczy, które od nas nie zależą jak np. wilgotność – która obecnie jest większa i utrudnia. Ale wszystko się da, jeżeli się chce - mówiła niedawno w rozmowie z JastrząbPost.

Tym razem pokazała większy fragment łazienki i zachwyciła internautów. Wszystko wskazuje na to, że Kaczorowska stawia na modny minimalizm i mieszkanie będzie w stylu skandynawskim.

W jej łazience dominuje biel. Na podłodze znajdują się płytki z czarnymi elementami. Zachwyca również duża wanna ze złotym kranem

Fani gwiazdy serialu "Klan" są zachwyceni jej poczuciem estetyki. Proszą o więcej zdjęć nowego mieszkania, do tego zadają wiele pytań dotyczących wystroju.

Kochana, zdradzisz więcej zdjęć z aranżacji swojej łazienki? - dopytują internautki.

A wam jak się podoba łazienka Agnieszki Kaczorowskiej?

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wygląda łazienka w jej domu. Jest jasno i przestronnie

Szukasz inspiracji? Sprawdź, co jest modne w trendach wnętrzarskich!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów