Agnieszka Kaczorowska pokazała romantyczne zdjęcie z mężem. Fani są zachwyceni!

Julita Buczek 05.07.2019
Agnieszka Kaczorowska z mężem na wspólnej fotografii
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Zdjęcie Agnieszki wzbudziło w jej fanach wiele pozytywnych emocji. Aktorka i jej mąż pochwalili się swoją miłością w sieci!

Agnieszka Kaczorowska już niedługo pierwszy raz zostanie mamą. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z fanami zdjęciami ze swojego życia prywatnego w instagramowej galerii. Ostatnio popularna aktorka pochwaliła się piękną fotografią z sesji, w której zapozowała razem z mężem.

Kaczorowska z mężem w zbożu

Aktorka oprócz opublikowania czarno-białego zdjęcia, postanowiła dodać w opisie fotografii bardzo intymny opis. Wyznała w nim, że jest szczęśliwe zakochana, a jej miłość z dnia na dzień staje się jeszcze silniejsza.

Buszujący w zbożu... jak to jest, że każdego dnia czuję, że kocham najmocniej, jak się da, a następnego dnia okazuje się, że kocham jeszcze bardziej? - napisała wzruszona Agnieszka.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów Agnieszki. Większość z nich była zachwycona zdjęciem oraz wyznaniem Kaczorowskiej w sieci.

To prawdziwa miłość!

Sztos!!!

Piękne zdjęcie!

Podoba ci się zdjęcie Agnieszki?

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska niedługo zostanie mamą! Aktorka jest już spakowana do szpitala!

Niektóre polskie gwiazdy mają bujną wyobraźnię, jeśli chodzi o nadawanie imion swoim dzieciom. Poznajcie te najbardziej oryginalne imiona.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów