Agnieszka Kaczorowska pokazała męża i córeczkę. Opowiedziała o tym, jaka jest Emilka

Sylwia Bagińska 26.09.2019
Agnieszka Kaczorowska
Fotografia: Instagram.com/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż Maciej Pela dwa miesiące temu po raz pierwszy zostali rodzicami. Słynna mama postanowiła zdradzić, jak zachowuje się na co dzień jej córeczka.

26 września mijają dokładnie dwa miesiące od narodzin Emilki, pierwszej córki serialowej Bożenki. Gwiazda z tej okazji dodała urocze rodzinne zdjęcie. Jak się okazuje, dumni rodzice nie mogą nacieszyć się maleństwem.

Agnieszka Kaczorowska o córeczce

Agnieszka Kaczorowska chętnie publikuje migawki z życia prywatnego. Gwiazda postanowiła jednak, że nie pokaże w sieci zdjęcia, na którym widać twarz jej dziecka. Wszystko dla dobra Emilki.

Popularna tancerka opublikowała niedawno rodzinną fotografię. Przy okazji młoda mama zdradziła, jak minęły pierwsze dwa miesiące życia jej dziecka.

Ależ ona nam daje radości. To już 2 miesiące. Rośnie, rozwija się pięknie... a my kochamy nieprzytomnie.

Jak się okazuje, świeżo upieczeni rodzice mają za sobą wiele nieprzespanych nocy i ciężkich dni, ale zgodnie twierdzą, że Emilka jest ich cudem.

I tak... czasem nie śpimy, czasem cały dzień tulimy, bo brzuszek doskwiera… czasem awanturka, bo nosek zatkany, a czasem najchętniej leżałaby cały dzień przy piersi, bo nastrój jakiś słabszy... Ale wszystko to dalej jest piękne! Bo zaraz po tym, śmieje się do nas od ucha do ucha... rozmawia z nami, strzela minki, obserwuje, uczy się pełzać... śpi słodko jak aniołek. Jest niezmiennie naszym największym cudem – napisała Agnieszka Kaczorowska.

No cóż… nie zostało nam nic innego, jak życzyć całej rodzinie zdrowia i samych pięknych chwil.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska w modnej sukience polskiej marki. Ten model was zachwyci! 

Chciałbyś kiedyś wystąpić w serialu? Koniecznie weź udział w naszym quizie i dowiedz się w jakim! 

Kadr z serialu "Gra o Tron"
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, w którym serialu powinieneś zagrać

Kadr z serialu "Gra o Tron"

1. Który z tych krajów chciałbyś odwiedzić?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów