Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wyglądała 10 lat temu. Fani byli w szoku!

Julita Buczek 01.02.2019
Agnieszka Kaczorowska pokazuje jak wyglądała 10 lat temu
Fotografia: Instagram @agakaczor

Agnieszka Kaczorowska wzięła udział w instagramowej zabawie i pokazała, jak wyglądała w wieku 16 lat!

Agnieszka Kaczorowska postanowiła dołączyć do grona gwiazd, które wzięły udział w popularnym wyzwaniu (#10yearschallenge). Tancerka pochwaliła się na swoim Instagramie fotografią sprzed dziesięciu lat. Fani są pod wrażeniem metamorfozy, jaką przeszła przez lata.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska opowiada o trudnych początkach ciąży. Tak szczera nie była żadna gwiazda!

Agnieszka Kaczorowska pokazuje zdjęcie z młodości

#10yearschallenge to popularna zabawa, która ma zaprezentować nasze zdjęcia sprzed 10 lat. W wyzwaniu wzięło udział bardzo dużo gwiazd jak np. Anna Wendzikowska, Krzysztof Ibisz czy nawet Kasia Zielińska. Tancerka na prezentowanej na Instagramie fotce ma dopiero 16 lat i bierze udział w prestiżowym konkursie tańca.

I ja się dołączę do #10yearschallenge W 2009 roku pierwszy raz wygrałam mistrzostwa Polski. 10 lat później mam swoją szkołę tańca i zdecydowanie więcej uczę, niż sama tańczę. To, co się nie zmieniło, to że łączę kilka ważnych projektów na raz... Wtedy liceum, nagrania do Klanu i treningi, które pochłaniały 4-5 godzin każdego dnia. Dziś prowadzenie oraz uczenie w @danceworld_by_a_kaczorowska, nagrania do Klanu, swojego programu #BędęMamą oraz różne okresowe projekty bardziej lub mniej medialne. Dziś już wiem, jak ważna jest dbałość o życie prywatne, równowaga i harmonia. Kiedyś dzień wolny był męczarnią. Dziś delektuję się byciem żoną i przygotowuję do bycia mamą.

Fani skomentowali przemianę Agnieszki

Nie obyło się bez komentarzy fanów, którzy w większości chwalili teraźniejszy wygląd aktorki.

Wczoraj i dziś- zgrabna, młoda i uśmiechnięta. Tak trzymać Pani Agnieszko!!!

Jaka solara, zero naturalności na tym pierwszym! Na szczęście świat taneczny tez od tego odchodzi, bo to katastrofa, jak to się może podobać. Zdecydowanie teraz wyglądasz dużo lepiej :)

Czas jednak jest specyficzny. Tak jak wino nabiera charakteru, tak i ludziom go nadaje. Trzeba przyznać, że kobiety z wiekiem wyglądają coraz piękniej, zachowując przy tym naturalność. Jest Pani piękna!

Co sądzicie o metamorfozie Agnieszki?

Zobacz także: Kaczorowska zdradza kulisy swojego związku. Fanki były pod wrażeniem zachowania jej męża!

Sprawdź, jak 10 lat temu wyglądały inne polskie gwiazdy. Będziesz pod wrażeniem ich metamorfoz.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów