Agnieszka Kaczorowska podjęła ważną decyzję w sprawie córki

Sandra Banach 14.08.2019
Agnieszka Kaczorowska
Fotografia: EastNews/ArturZawadzki

Agnieszka Kaczorowska pod koniec lipca została po raz pierwszy mamą. Gwiazda zdradziła w social mediach, że podjęła ważną rodzinną decyzję.

Agnieszka Kaczorowska 26 lipca została szczęśliwą mamą. Tancerka długo zwlekała z podaniem imienia córeczki. Gwiazda w końcu zdecydowała się nim pochwalić. Dziewczynka nazywa się Emilka. Serialowa „Bożenka” zdradziła także, czy pokaże twarz swojego dziecka w sieci.

Czy Agnieszka Kaczorowska pokaże twarz córki?

Agnieszka Kaczorowska niedawno została ofiarą hejtu. Niestety oberwało się także jej córce. To m.in. dlatego popularna tancerka zdecydowała razem z mężem, że nie będą publikować zdjęć Emilki, na których będzie widoczny jej wizerunek.

Chciałabym przy tej okazji odpowiedzieć na masę pytań o to, czy będziemy pokazywać naszą córeczkę w internecie. Długo o tym myśleliśmy i postanowiliśmy nie publikować jej zdjęć, na których udostępnimy jej wizerunek, czyli na których widoczna będzie jej twarzyczka. I nie dlatego że jest taka „moda”, jak niektórzy twierdzą, ale właśnie ze względu na bezpieczeństwo.  Z jednej strony w sieci nikt nie jest anonimowy, ale z drugiej jest to przestrzeń, w której nic nie ginie. To co się dzieje w czeluściach internetu jest naprawdę przerażające, a ludzi ze złymi intencjami jest niestety niemało.

Gwiazda dodała także, że każdy powinien mieć prawo wyboru. A ona i jej mąż nie chcą jej tego odbierać.

Dodatkowo wychodzimy z założenia, że każdy człowiek ma wolność wyboru i sam powinien móc zdecydować, czy chce dzielić się swoimi zdjęciami. I choć jesteśmy odpowiedzialni za naszą córeczkę, to nie możemy podjąć za nią tej decyzji. To oczywiste, że zakochani w niej po uszy, chcielibyśmy pochwalić się całemu światu, jaka jest śliczna i wspaniała (dla nas zawsze będzie najcudowniejsza pod słońcem), ale najważniejsze dla nas jest to, aby była bezpieczna. Dlatego właśnie wszystkie zdjęcia, które jej robimy, a jest ich niemało, zostawiamy do naszego rodzinnego albumu. Jeśli będzie chciała się kiedyś nimi podzielić, to tak zrobi. My postaramy się, aby podjęła tę decyzję świadomie – napisała Agnieszka Kaczorowska.

Jak myślicie, Agnieszka Kaczorowska podjęła dobrą decyzję?

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska zdobyła się na intymne wyznanie. „Rodziłam siłami natury”!

Weź udział w naszej zabawie i rozwiąż śmieszny quiz o zwierzętach. Do dzieła!

Pies w okularach przeciwsłonecznych
Rozwiąż quiz

Zabawny QUIZ o zwierzętach. Tylko dla ludzi z poczuciem humoru!

Pies w okularach przeciwsłonecznych

1. Żona żubra to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów