Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się nowym domem. Zdąży się wprowadzić przed porodem?

Marianna Bereza 09.07.2019
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela
Fotografia: VIPHOTO/East News

Gwiazda już niedługo urodzi. Czy zdąży uwić nowe "gniazdko" przed narodzinami maleństwa?

Agnieszka Kaczorowska-Pela odlicza chwile do porodu. Tancerka już niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Czy wszystko jest już dopięte na ostatni guzik? Gwiazda właśnie pochwaliła się zdjęciem nowego domu. Zdąży go wyremontować przed narodzinami córeczki?

Kaczorowska pod koniec grudnia zdradziła fanom, że spodziewa się dziecka. Razem z mężem Maciejem Pelą czekają na maleństwo z niecierpliwością. Serialowa Bożenka publikuje na Instagramie dużo zdjęć z ciążowym brzuszkiem, a na Instagramie podzieliła się ostatnio romantyczną sesją brzuszkową.

Kaczorowska spełniła marzenie. Kupiła nowy dom!

Okazuje się, że narodziny nie są jedyną rewolucją w życiu Kaczorowskiej i Peli. Para kupiła nowy dom! Agnieszka pochwaliła się zdjęciem na Instagramie.

Oto my - specjaliści od spełniania swoich marzeń. Kilka miesięcy zawirowań mieszkaniowo-kredytowych, ale było warto! Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami swojego miejsca na ziemi, miejsca, w którym stworzymy prawdziwy DOM dla naszej Pelakowej rodzinki - czytamy na profilu tancerki.

Wygląda na to, że małżonkowie nie zdążą wyremontować nowego "gniazdka" przed narodzinami dziecka, a ostatnie chwile przed porodem spędzą jeszcze w obecnym mieszkaniu.

Jeszcze chwilka zanim się wprowadzimy, ale działamy i mimo niekończącej się sumy kosztów, to będziemy tyle pracować, aby było to miejsce wyjęte z naszych marzeń... A co! - podsumowała.

Jak wam się podobają pierwsze zdjęcia nowego domu Kaczorowskiej? Trzymamy kciuki za szybki remont!

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska niedługo zostanie mamą! Aktorka jest już spakowana do szpitala!

Niektóre polskie gwiazdy mają bujną wyobraźnię. Poznajcie te najbardziej oryginalne imiona!  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów